تویوتا سی اچ آر هیبریدی – CHR Hybrid

فروش اقساطی خودرو تویوتا CHR هیبریدی

درباره تویوتا سی اچ آر هیبریدی – CHR Hybrid

دون شک تویوتا CHR خودرویی است که با توجه به استقبال مخاطبان کیفیت خود را ثابت کرده است. این خودرو با دارا بودن ویژگی های فنی سطح بالا توانسته با رقبای سرسختش به خوبی مبارزه کند و یکه تاز میدان باشد.

کمپانی تویوتا درک خوبی از بازار فعلی خودرو دارد و با توجه به سیاست های جدید دولت ها در خصوص پاک نگه داشتن هوا و کاهش مصرف سوخت، تولید انواع خودورهای هیبریدی را در دستور کارش قرار داده است. تویوتا CHR رقیبی سرسخت برای میتسوبیشی ASX و نیسان جوک اسپرت است،

تویوتا CHR

امکانات تویوتا سی اچ آر هیبریدی – CHR Hybrid

تویوتا CHR مدل 2018 مجوز وارداتش را با موتوری 1.8 لیتری گرفت. این موتور برخلاف مدل 1.2 لیتری توربو تنها در مدل تک دیفرانسیل موفق به کسب مجوز شده است.

جالب توجه است که نسخه ی دو دیفرانسیل اصلا توسط تویوتا عرضه نمی شود و این کمپانی تنها مدل تک دیفرانسیل را برای موتور هیبریدی مناسب دانسته است.

پیشرانه ی 1.8 لیتری هیبریدی تویوتا 2018 می تواند قدرتی معادل با 98 اسب بخار تولید کند که این عدد در کنار قدرت 53 اسب بخاری تولید شده توسط پیشرانه ی برقی جمعا برابر با 122 اسب بخار می باشد.

یکی از ویژگی های مثبت این خودرو شتاب بالای آن نسبت به خودورهای هیبریدی دیگر می باشد. شتاب رسمی این خودرو 11 ثانیه اعلام شده است که برای خودرویی با مصارف شهری عدد نسبتا خوبی می باشد.