خرید اقساطی دانگ فنگ h30 کراس

دانگ فنگ

خرید اقساطی دانگ فنگ h30 کراس

خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس بسیار هوشمندانه و به صرفه است، چون یکی از بهترین اتومبیل های مونتاژ شده توسط شرکت ایران خودرو را در اختیار خواهید داشت.

با خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس شما یکی از جدیدترین محصولات ایران خودرو را دارید و این خودرو را روی پلتفرم پژو 308 ساخته اند، خدمات و امکانات رفاهی بی نظیری دارد و توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کرده است.

از مهمترین و اصلی ترین ویژگی های دانگ فنگ H30 کراس می توان به مواردی مانند روکش فرمان چرمی، عدد کیسه هوا، سانروف، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، آینه های جانبی راهنمادار و صفحه نمایشی لمسی اشاره کرد.

با خرید اقساطی این خودرو شما ماشینی دارید که توان خروجی 105 اسب بخار، موتور 4 سرعته، نیروی گشتاور 142 نیوتون در 4000 دور در دقیقه، حجم موتور 1587 سی سی، وزن 1230 کیلوگرم و حجم باک 50 لیتر دارد.

خرید اقساطی اچ سی کراس

شرایط خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس

شرایط خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس را از کارشناسان راما خودرو بخواهید. بد نیست بدانید طراحی این اتومبیل بسیار مورد توجه است، تعداد زیادی فلاپ روی قسمت های پایینی هر درب و روی گلگیرها نصب شده و زیبایی بسیار خاصی را به دنبال دارد.

طراحی قسمت جلویی دانگ فنگ H30 کراس کشیده بوده و با چراغ های حجیم خودنمایی می کند. با توجه به افزایش ناگهانی قیمت این خودرو بسیاری از افراد به دنبال شرایط خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس هستند.

این محصول دارای ایمنی بسیار بالایی است و جوانان به دنبال شرایط خرید اقساطی این محصول هستند. راما خودرو نیز سعی دارد با ارائه بهترین شرایط خرید اقساطی این ماشین خدمات مناسبی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

خدمات پس از فروش این اتومبیل نیز در سراسر کشور وجود داشته و خریداران می توانند بدون داشتن هرگونه نگرانی از بابت خدمات پس از فروش، این اتومبیل را خریداری کنند.

یکی از دلایلی که سبب شده بسیاری از افراد به دنبال خرید دانگ فنگ H30 کراس باشند می توان به کیفیت قطعات ساخت آن اشاره کرد، کیفیت این قطعات در حد قطعات پژو 206 است.

خرید اقساطی اچ سی کراس

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

بهترین زمان خرید اقساطی اچ سی کراس

بهترین زمان خرید اقساطی اچ سی کراس همین حالاست با تهیه مدارک مورد نیاز، اقدام به تهیه و خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس داشته باشید.

فراموش نکنید که شرایط فروش اقساطی این اتومبیل حتی در نمایندگی های رسمی ایران خودرو نیز امکان پذیر نبوده و بیشتر به شکل پیش فروش به فروش می رسد.

بهترین زمان خرید اقساطی اچ سی کراس برای مشتریانی که می خواهند نسبت به بودجه خود صاحب ماشین دلخواه باشند، به شکل تحویل فوری، دانگ فنگ H30 کراس را با اقساط بلند مدت از راما خودرو تهیه و خریداری کنند.

پیشرانه اچ سی کراس پیشرانه محبوب TU5 است که به کمک جعبه دنده اتوماتیک ASIN ساخت ژاپن فرآیند انتقال قدرت را به چرخ های خودرو بر عهده دارند.

این پیشرانه توان تولید 105 اسب بخار در 5750 گشتاور را دارد. گیربکس نیز از نوع چهار سرعته با نام استپ گیت است که در سرعت های بالا نیاز به دنده های بیشتر برای رانندگان به شدت احساس می شود.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی دانگ فنگ H30 کراس

اگر شما قصد خرید اقساطی این ماشین را دارید می توانید مدارک مورد نیاز ازجمله اصل و کپی مدارک شناسایی، اصل و کپی مدارک ضامن، استعلام به روز از محل سکونت برای شماره گذاری و گواهی امضای خریدار و ضامن را تهیه و ارائه دهید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در خصوص سایر مدارک مورد نیاز می توانید با کارشناسان فروش در راما خودرو تماس گرفته و از راهنمایی های آنها بهره ببرید.

خرید اقساطی اچ سی کراس

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧