فروش خودرو خارجی راما خودرو

کیا

کیا

هیوندا

هیوندای

تویوتا

تویوتا

خودرو خارجی

خودرو خارجی طی مراحل مختلف و پروسه طولانی وارد ایران می شود و براساس نرخ ارز و تعرفه گمرکی قیمت گذاری می شود، با این حال طرفداران بی شماری دارد.

راماخودرو برخی از مدل های خودرو خارجی پرطرفدار را در کنار خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی عرضه می کند.

راماخودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو خارجی و داخلی و ماشین های موجود در بازار ایران می تواند با شرایط و قیمت مناسب بهترین انتخاب شما باشد.

قیمت، شرایط فروش اقساطی و اطلاعات فنی درباره هر یک از مدل های خودرو خارجی که می خواهید را از کارشناسان راماخودرو بپرسید.

فروش خودرو خارجی در بازار از برندهای معتبری مانند کیا، هیوندای، مرسدس بنز، بی ام و، تویوتا، لکسوس، رنو، پژو، سمند، جیلی، هوندا، مزدا، سانگ یانگ، لیفان، نیسان و … در راما خودرو انجام می شود.

برای مقایسه قیمت خودرو خارجی و داخلی می توانید قیمت محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو را نیز از کارشناسان فروش راماخودرو بپرسید و برای انتخاب و خرید مناسب اقدام کنید.

خودرو خارجی

قیمت خودرو خارجی

قیمت خودرو خارجی با شروع نوسان قیمت دلار با تغییراتی مواجه می شود که بهتر است برای اطلاع از قیمت روز بازار با کارشناسان فروش راماخودرو تماس بگیرید.

با توجه به دامنه نوسان قیمت خودرو‌ خارجی که شامل تعرفه گمرکی و نوسان نرخ ارز می شود، نمی توان نرخ و تعرفه ثابتی را اعلام کرد، بنابراین باید قیمت به روز شده را از سایت های معتبر استخراج کرد.

قیمت‌ خودرو خارجی براساس پایش، تجمیع و تحلیل قیمت‌های اعلام شده از سوی نمایندگی ‌ها، معاملات انجام شده در نمایشگاه فعال سطح کشور و مراکز خرید و فروش پایتخت و بررسی‌های میدانی در بازار خودرو استخراج می‌ شود.

تغییرات در قیمت دلار قیمت خودرو خارجی را دچار تغییراتی می کند و در فصل خرید و داغ شدن بازار ماشین راماخودرو برای مشتریان خود فضای مناسبی فراهم می کند تا با اطمینان بیشتر از شرایط مناسب فروش اقساطی استفاده کنند.

قیمت خودرو خارجی

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو خارجی با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

فروش ماشین خارجی

فروش خودرو خارجی همراه با نوسان قیمت است و مشتریان برای خرید مناسب کمی سردر گم می شوند، راماخودرو امکان تماس با مشاوران فروش را فراهم کرده تا با دادن اطلاعات فنی همراه با قیمت و شرایط فروش با اطمینان خودرو مورد نظر را خریداری کنید.

خدمات ‌دهی توسط شرکت وارد کننده یا نمایندگی، در دسترس بودن قطعات مصرفی مورد نیاز و همچنین قدرت نقد شوندگی خودرو در بازار از دیگر مواردی است که در پی فروش خودرو خارجی مورد توجه خریداران خودرو قرار می‌ گیرد.

با حذف قیمت از سایت ‌های فروش اینترنتی خودرو خارجی شما می توانید تغییرات و تفاوت قیمت خودرو خارجی را از کارشناسان فروش در راماخودرو بخواهید.

فروش خودرو خارجی

فروش خودرو خارجی صفر

فروش خودرو خارجی صفر توسط شرکت ها و نمایندگی های معتبر مانند راماخودرو انجام می شود و مشتریان می توانند با اطمینان کامل از خدمات فروش این شرکت برخوردار شوند.

شرکت‌های نمایندگی و مدیران ارشد این نمایندگی‌ها برای آسودگی خیال مشتریان آماده پاسخگویی و ارائه قیمت به روز و همچنین خدمات مناسب و شرایط فروش خودرو خارجی صفر هستند.

با توجه به قیمت خودرو خارجی صفر و نحوه ورود مشتریان به این بازار علاوه بر معاملات معمول خرید و فروش ماشین های خارجی صفر، معاوضه ماشین های خارجی کارکرده نیز انجام می شود.

افزایش نرخ خودروهای وارداتی در بازار براساس نرخ دلار می تواند بازار ماشین خارجی را دچار تغییرات زیادی کند و ترخیص خودروها از گمرک تاثیر چندانی در قیمت های بازار نخواهد داشت.

تولید برخی از خودروهای داخلی می تواند در این میان روی فروش ماشین خارجی صفر موثر بوده و اختلاف قیمت ۳۰ تا ۱۵۰ میلیون تومانی از کارخانه تا بازار پیدا کرده ‌اند.

فروش خودرو خارجی صفر در راماخودرو براساس سلیقه مشتری و کیفیت و آپشن های برند معتبر و شناخته شده است و همواره شرایط مناسب فراهم است تا مشتری بر حسب نیاز و سلیقه خرید دلخواهی داشته باشد.

فروش خودرو خارجی صفر

فروش خودرو خارجی کارکرده

فروش خودرو خارجی کارکرده همیشه رونق دارد، چون افراد زیادی که قدرت خرید خودروهای صفر وارداتی را ندارند، تمایل دارند از شرایط فروش خودرو خارجی کارکرده استفاده کرده ماشین دلخواهشان را بخرند.

بخش زیادی از فعالیت بازار خودرو به خرید و فروش خودرو خارجی کارکرده اختصاص دارد. راماخودرو نیز مانند بسیاری از نمایندگی‌ها و شرکت ‌های وارد کننده ماشین خارجی به خرید و فروش خودرو خارجی کارکرده پرداخته است.

اگر می خواهید از نحوه فروش ماشین خارجی کارکرده و قیمت و آپشن های مورد نظر اطلاعات به روز و دقیق تری داشته باشید با کارشناسان و مشاوران راماخودرو تماس بگیرید.

در زمینه خدمات دهی و فروش خودرو خارجی کارکرده راماخودرو طی سالهای فعالیت خود، با هدف رضایتمندی مشتریان خود به فروش خودرو خارجی کارکرده پرداخته و همواره مشتریان خود را راضی نگه می دارد.

فروش خودرو خارجی کارکرده

فروش خودرو خارجی ارزان

فروش خودرو خارجی ارزان با نوساناتی که در بازار خودرو حاکم است، به صرفه تر است و به جای خرید خودروهای گران‌ قیمت و صفر کیلومتر، بهتر است به سراغ مدل ‌های کارکرده موجود در بازار بروید که با قیمت مناسب تری قابل خرید هستند.

نوسانات ارزی علتی است بر افزایش قیمت‌ها، چون خودرو کالایی مصرفی است، اما این روزها به کالایی سرمایه ‌ای تبدیل شده و همین باعث شده تا با کوچکترین نوسانی در بازار ارز، قیمت‌ها بالا رود و فروش خودرو خارجی ارزان اهمیت بیشتری بیاید.

فروش ماشین خارجی ارزان در بازار های جهانی است و در کشور ما با قیمت های بسیار بالایی خرید و فروش می شوند که ماهیت این تفاوت قیمت های چند صد میلیونی خودروهای وارداتی به سبب حمایت از تولید داخل است.

در کنار خودروهای داخلی و نوسان شدید قیمت ها در این بازار، فروش خودرو خارجی ارزان هم با اتفاقات داخلی و تغییرات نرخ ارز همواره در حال نوسان هستند و قیمت دلار ارتباط مستقیمی با قیمت خودروهای وارداتی دارد.

بازار ارز یک متغیر به شدت تاثیر گذار در فروش ماشین خارجی ارزان بوده و به همین دلیل راماخودرو اقدام به فروش اقساطی و فراهم آوردن شرایط مناسب خرید برای مشتریان خود کرده است، با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا قیمت به روز ماشین را بدانید.

در شرایطی که فروش خودرو خارجی ارزان برای خریداران اهمیت فراوانی دارد، مصوبه های مختلفی برای کنترل قیمت و بازار خودرو وجود دارد و می تواند عامل تاثیرگذار روی بازار خودروهای وارداتی باشد.

فروش خودرو خارجی ارزان

قیمت روز خودرو وارداتی

قیمت روز خودرو وارداتی اولین مساله ‌ای است که مورد توجه مشتریان قرار دارد، با این حال قیمت تنها هدف نیست و مسائل دیگری هم در خرید خودرو وارداتی مورد توجه مشتری است.

با توجه به قیمت روز خودرو وارداتی و نکاتی که مورد توجه خریداران برای انتخاب ماشین وارداتی است، در حال حاضر در مدل سدان دو خودروی النترا و سراتو محصول دو برند کره‌ای یعنی هیوندایی و کیا بیش از سایر محصولات موجود طرفدار دارد.

در میان محصولات SUV شاسی‌ بلند باز هم دو محصول از همین دو برند کره‌ ای یعنی اسپورتیج، کیا و توسان از هیوندایی مورد توجه مشتریان و قیمت روز خودرو وارداتی است.

نرخ ارزی به شدت در حال افزایش است و تمامی موارد بازار خودرو به نرخ ارز بستگی دارد و با افزایش نرخ ارز قیمت روز ماشین وارداتی نیز افزایش می یابد.

ممنوعیت واردات خودرو نیز باعث افزایش بیشتر قیمت وارداتی ها شده است. اگر واردات خودرو آزاد شود در همان روز قیمت ها حداقل 30 درصد کاهش خواهد یافت.

قیمت خودرو خارجی دست دوم

قیمت خودرو خارجی کارکرده

قیمت خودرو خارجی کارکرده در شرایط حاضر که واردات ممنوع است از سوی معامله ‌گران کشف قیمت می ‌شود، حال آنکه انتظار می رود تعیین قیمت خودرو خارجی کارکرده براساس کارشناسی افراد متخصص باید انجام شود.

قیمت خودرو خارجی کارکرده باید از ساز و کاری تبعیت ‌کند که به قدرت خرید مشتری نیز توجه شود و این روزها قیمت‌ گذاری خودرو وارداتی تابعی از وضعیت اقتصادی کشور است.

اصلی ‌ترین آیتم اثرگذار روی قیمت ماشین خارجی کارکرده نرخ ارز است و از سوی عرضه‌ کنندگان براساس قیمت ارز محاسبه می ‌شود، عرضه و تقاضا نقش چندانی در تعیین قیمت‌ها بازی نمی ‌کند.

بیشتر خریداران را افرادی تشکیل می‌ دهند که قصد دارند خودروی خود را به روزتر کنند این افراد با دانستن قیمت خودرو خارجی کارکرده پیش تر نیز مشتری این بازار بوده ‌اند و حالا به دنبال خودرویی با آپشن ‌های بیشتر هستند.

قیمت خودرو خارجی دست دوم

قیمت خودرو خارجی دست دوم

قیمت خودرو خارجی دست دوم قطعا در برابر قیمت خودروهای صفر داخلی تفاوت بسیاری دارد، اما برخی افراد ترجیح می دهند از کیفیت و زیبایی خودرو خارجی بهره ببرند.

با افزایش نرخ ارز و نوسان قیمت ماشین داخلی  خرید خودروهای خارجی برای بسیاری از اقشار جامعه دست نیافتنی می شود و با شرایط فروش ویژه شاید بتوان این اقشار را نیز به خرید خودرو خارجی نزدیک کرد.

برخی از مشتریان که سرمایه کافی برای خرید اتومبیل های خارجی صفر کیلومتر ندارند، ولی دوست دارند خودرو اروپایی یا آسیایی باکیفیت سوار شوند یک انتخاب دیگر وجود دارد و آن هم برخورداری از قیمت ماشین خارجی دست دوم خواهد بود.

در شرایط فعلی با اطلاع از قیمت ماشین خارجی دست دوم خرید این نوع خودروها با برندهای مختلف می تواند گزینه مناسبی برای برخی مشتریان باشد .

آخرین قیمت خودروهای سواری کارکرده خارجی در بازار تهران را از کارشناسان فروش راماخودرو بخواهید.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو داخلی با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧