فروش خودرو داخلی راما خودرو

سایپا

سایپا

گروه بهمن

گروه بهمن

پارس خودرو

پارس خودرو

ایران خودرو

ایران خودرو

خودرو داخلی

خودرو داخلی که بیشتر از بین محصولات گروه صنعتی ایران ‌خودرو انتخاب می شود و این مجموعه محصول پرطرفدار خود را در طرح پیش فروش مشارکت در تولید برای فروش عرضه می کند.

کاهش قدرت خرید مردم در بازار خودرو موجب شده طرح های مختلفی برای فروش خودرو داخلی ارائه شود و بسیاری از خریداران خودرو چشم امید به طرح‌ های پیش‌ فروش خودروسازان بسته ‌اند.

طرح‌ های پیش ‌فروش خودروسازان برای خریداران با دشواری و هزار و یک شرط دشوار است و از سوی دیگر شکاف بزرگ بین قیمت کارخانه ‌ای خودرو و بازار آزاد که گاهی تا حدود 1.5 برابر می‌ رسد، خریداران را ناراضی کرده است.

خرید خودرو داخلی برای مصرف‌کننده واقعی دشوار شده و خودروسازان به تحریم‌ های سنگین و کاهش قابل ملاحظه تولیدشان اشاره می ‌کنند.

کاهش تیراژ، تولید بسیاری از مدل‌های خودرو متوقف شده و مشتریان سایر مدل‌های خودرو تقاضایشان را به سوی خودروهای پرتیراژ موجود سوق داده‌ اند.

فروش خودرو داخلی

قیمت خودرو داخلی

قیمت خودرو داخلی دچار نوسان زیادی است و بازار خودرو در بسیاری از معاملات همچنان سردرگم است و تعیین دقیق قیمت خودرو امکان پذیر نیست.

برای یافتن دقیق قیمت روز خودرو داخلی برای هر برند یا شرکت تولید کننده باید تماس های مکرر با فروشندگان و نمایشگاه ها گرفته شود تا به متوسط قیمت دست یافت.

شورای رقابت در پروسه تعیین قیمت خودرو داخلی با ابلاغیه‌ای به ایران‌ خودرو، دستورالعمل خود مبنی بر تعیین قیمت پنج محصول جدید این شرکت شامل رانا پلاس اتوماتیک، دنا توربوشارژ اتوماتیک، دنا توربوشارژ دستی، پژو ۲۰۷ پانوراما دستی و سورن پلاس را اعلام کرد.

قیمت خودرو داخلی برای محصولات جدید ایران خودرو ابلاغ شده، اما به نظر می ‌رسد قابل ‌تعمیم به سایر خودروهای جدید و به اصطلاح نو عرضه نیز خواهد بود.

ویژگی اصلی این خودروها آن است که به‌ دلیل جدید بودن، قیمت پایه ندارند، بنابراین امکان تعیین سود برای آنها در نظر گرفته شده است.

قیمت خودرو داخلی

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو داخلی با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

فروش خودرو داخلی

با ممنوعیت واردات خودروهای خارجی و جهش قیمت خودرو در بازار خودرو خارجی و وارداتی، فروش خودرو داخلی بخشی از تقاضای این بازار را به سمت خود جذب کرده است.

افزایش بار تقاضا برای خرید و فروش خودرو داخلی پرتیراژ در مقابل کاهش عرضه موجب صعود ناگهانی قیمت‌ها شده است و این موضوع به نفع خودروسازان هم نبوده و با زیان‌های سنگین ورشکسته شده ‌اند، با پیش ‌فروش خودرو ادامه حیات می‌ دهند.

به موازات کاهش تولید، فروش خودرو داخلی در ایران نیز کاهش داشته است، در سال 2019 بالغ بر 14.5 درصد از فروش خودرو در ایران کاسته شد.

به موازات افت تولید فروش خودرو داخلی در ایران طی سال 2020 نیز با افت قابل توجه روبرو خواهد شد و از جمله عوامل این کاهش تحریم‌ها، افت قیمت نفت و بدتر شدن وضع اقتصادی است.

فروش خودرو داخلی

قیمت خودرو داخلی کارکرده

فرمول دقیقی برای محاسبه قیمت خودرو داخلی کارکرده در زمان خرید و فروش وجود ندارد؛ به این صورت که یک سری مشخصات خودرو شامل کیلومتر کارکرد، سلامت فنی و بدنه و … را در نظر گرفته و به یک عدد دقیق می رسند.

آنچه به عنوان تعیین قیمت خودرو داخلی کارکرده اعلام می شود، مواردی است که بیشتر به صورت عرف و رایج در بازار خودرو درآمده است.

برای مثال تعویض کاپوت باعث کاهش افت قیمت خودرو داخلی کارکرده می شود یا مثلا به ازای هر هزار کیلومتر، قیمت خودرو کاهش و تغییر دارد.

به طور کلی عواملی مانند سال تولید، کیلومتر کارکرد، تعویض قطعات خودرو، صافکاری و رنگ بدنه خودرو، تخفیف بیمه و … باعث درصد کاهش از اصل قیمت خودرو داخلی کارکرده می شوند.

قیمت خودرو داخلی کارکرده بر مبنای قیمت خودرو صفر تعیین می شود و با افزایش و کاهش آن نوسان دارد، اما عوامل مهم دیگری نیز در بالا یا پایین شدن قیمت یک خودرو در بازار دست دوم موثر هستند.

پژو 207

قیمت خودرو داخلی صفر

قیمت خودرو داخلی صفر به ادعای خودروسازان، به‌ دلیل نرخ ‌گذاری زیر قیمت تمام شده (از سوی شورای رقابت)، با حاشیه زیان تولید و عرضه می‌ شوند و بنابراین اصلا سودی ندارند.

هرچند شورای رقابت در دستورالعمل خود برای قیمت خودرو داخلی صفر جدید سود تا سقف هفت درصد را مجاز دانسته است، خودرو سازان معتقدند نرخ های اعلامی با هزینه ‌های تولید و قیمت تمام شده همخوانی ندارد.

شرکت مدیران خودرو با هدف ایجاد شرایط امن و آسان برای مشتریان و خریدارانی که قصد خرید خودرو داخلی صفر و کارکرده را دارند طرح فروش اقساطی محصولات کارکـرده و شرایط تسهیلاتی نیز دارند.

در این طرح قیمت خودرو داخلی صفر و کلیه خودروهای کارکرده اعلام شده، در نمایندگی های مجاز شرکت مدیران خودرو برای بهسازی و تست سلامت خودرو کارشناسی انجام می شود تا خریداران با آسودگی خاطر خودرو بخرند.

مهم‌ترین پارامترهای تاثیرگذار روی قیمت خودرو داخلی صفر که می ‌توان آنها را کنترل کرد عبارتند از قیمت ورق گالوانیزه، قیمت دلار، تقاضا و تحریم‌ها و کاهش مناسبات اقتصادی با تولیدکنندگان قطعات خودرو.

قیمت خودرو داخلی کارکرده

قیمت خودرو داخلی دست دوم

قیمت خودرو داخلی دست دوم ممکن است به دلایل مختلف از جمله تصادف و وجود لکه رنگ یا فروش فوری خودرو از سوی مالک به علت نیاز ضروری به پول نقد، کمتر از قیمت‌های رایج در بازار خرید و فروش شود.

قیمت خودرو داخلی دست دوم این روزها اهمیت زیادی دارد، از یک سو حذف قیمت ‌گذاری در سایت ها و فضاهای مجازی خرید و فروش خودرو را دچار گره کور دیگری در بازار کرده، شفافیت را از این بازار گرفته است.

کاهش قدرت خرید و نوسان قیمت ارز اطمینان از بهای روز خودرو را کاهش داده و وضعیت قیمت خودروداخلی دست دوم در بین محصولات دیگر بیش از پیش مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

هرچه برند خودرویی مشهورتر و در بازار محبوب ‌تر باشد، قیمت خودرو داخلی دست دوم یا کارکرده شرایط خاص ‌تری خواهد داشت و جزییات فنی  خاصی را در برخواهد داشت.

گروه متخصص راماخودرو با تجربه و تخصص بالا برای کارشناسی و تعیین قیمت خودرو داخلی دست دوم بهترین پیشنهادات را می دهد و در فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو نیز همراه مشتریان خود می باشد.

قیمت خودرو داخلی صفر

خودرو داخلی ارزان

خودرو داخلی ارزان در مقایسه با خودروهای وارداتی وضعیت جالبی دارند. هرچقدر کارکرد خودرو وارداتی کارکرده بیشتر و سال ساختشان قدیمی ‌تر باشد خورو ارزان‌تر است.

اگر خودرو‌‌های کارکرده از برندهای محبوب و با دوامی مثل تویوتا باشند که هزینه نگهداری‌ شان کم است، قیمت آنها بالاتر است و در بین برندهای اقتصادی وضعیت کاملا مشخص است خودرو داخلی ارزان هم زرفداران خاص خود را دارد.

این روزها در بازار گران هم می ‌توان به سراغ خودروداخلز ارزان رفت خودروهای دست ‌دومی که با قیمتی معقول خرید و فروش می ‌شوند.

یکی از مناسب ترین خودروهای داخلی ارزان رنو تندر پلاس اتومات است و می‌ توان یکی از بهترین محصولات رنو در بازار داخل نامید که هزینه نگهداری پایین آن  محبوبیت ویژه ای به آن بخشیده است.

راماخودرو به عنوان یکی از شرکت ها در حوزه فروش خودرو های داخلی و خارجی خدمات متفاوت و جذابی به مشتریان خود ارائه می دهد و برای خرید و فروش خودرو داخلی ارزان نیز پیشنهادهایی دارد.

قیمت خودرو داخلی دست دوم

خودرو داخلی اقساطی

خودرو داخلی اقساطی در بازار داخلی خودرو که مدتی است مشوش و سردرگم است، می تواند متقاضیان خرید خودرو را راضی کند و راهکار مناسبی برای رونق بازار خودرو هم محسوب می شود.

امید به ارزان تر شدن قیمت خودرو با توجه به افزایش دلار و ارز چندان دوامی ندارد و افراد حاضر به پرداخت اعداد نجومی برای خودروهای داخلی با حداقل امکانات نیستند، چون یک خانواده سال ها مبلغی را برای خرید خودرو پس انداز می کند و شاید خرید خودرو داخلی اقساطی راه حل خوبی به نظر بیاید.

با افزایش روز افزون قیمت خودرو افرادی که می خواهند خودرو باب سلیقه و دارای کیفیتی مناسب را خریداری کنند  از شرایط خرید خودرو داخلی اقساطی انواع خودروهای داخلی و خارجی استفاده کنند به شکل ۳۰ % پیش پرداخت، ۷۰% تسهیلات لیزینگی یا اعطای تسهیلات بانکی.

فروش خودرو داخلی اقساطی که دارای شرایط بسیار ویژه و انواع مختلف خرید قسطی با هر میزان سرمایه میسر می شود راهی مناسب است و جای نگرانی و ترس در اوضاع نابسامان اقتصادی نیست.

در طرح فروش قسطی خودرو شرایط ویژه همراه با تخفیفات و تسهیلات خاصی وجود دارد به طور مثال خرید خودرو های مختلف در ایران به صورت از دم قسط که در چند سال اخیر بسیار باب شده است و متقاضیان خاص خودش را داراست.

خودرو داخلی ارزان

قیمت بازار خودرو داخلی

صنعت خودرو ایران در حال حاضر با مشکل کمبود قطعات لازم مواجه است و تحریم‌ها مانع مهمی در برابر دسترسی ایران به قطعات مورد نیاز صنعت خودرو است، بنابراین قیمت بازار خودرو داخلی با نوسان های عجیبی همراه است.

برای کاهش یا تعدیل قیمت بازار خودرو داخلی پیش ‌شرط ‌های سختی که برای فعالیت شرکت‌ های خودروسازی خارجی قرار ‌دارد باید برداشته شود، این مسئله انگیزه شرکت ‌های خارجی برای سرمایه ‌گذاری در این کشور را کاهش می ‌دهد.

صنعت خودرو ایران از مشکل تجهیزات فرسوده و تکنولوژی کهنه رنج می ‌برد و برای حل این مشکل به دانش فنی و کمک سرمایه ‌گذاران غربی نیاز دارد و همه این عوامل روی قیمت بازار خودرو داخلی تاثیرگذار است.

خودروهای تولید داخل به دلیل نبود رقابت، دارای کیفیت پایین و قیمت بالا هستند و با توجه به اینکه بازار پرتقاضا و خوبی برای صنعت خودرو در کشور وجود دارد قیمت بازار خودرو داخلی متعادل نیست.

خودرو داخلی اقساطی

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو داخلی با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧