فروش اقساطی آریو

فروش اقساطی سایپا

فروش اقساطی آریو

فروش اقساطی آریو به شما کمک می کند تا یک ماشین کلاسیک در رده قیمت پایین برای خانواده تهیه کنید و امکان استفاده از فضای بزرگ را به شما می ‌دهد.

با توجه به شرایط اقتصادی که وجود دارد اغلب مشتریان شرایط فروش اقساطی آریو را انتخاب می ‌کنند تا براساس بودجه خود بهترین انتخاب را داشته و ماشین مناسب بخرند.

در فروش اقساطی آریو اتومات و دنده‌ای بیشتر به شرکت ها و نمایندگی های معتبر توجه داشته باشید و نزدیک بودن زمان تحویل و میزان سودی که قرار است پرداخت کنید نیز در نظر بگیرید.

فروش اقساطی آریو

خرید اقساطی آریو

برای خرید اقساطی آریو بهتر است از شرایط فروش و بازپرداخت قسط و همچنین مشخصات فنی این خودرو اطلاعات کامل داشته باشید و سپس اقدام کنید.

آریو یکی از اتومبیل‌های پرطرفدار در بین بسیاری از خانواده هاست و در مقایسه با سایر خودروها به عنوان یک ماشین چینی- ژاپنی ساخت ایران قیمت مناسبی دارد.

با خرید اقساطی آریو و استفاده از شرایط مناسب کمترین فشار اقتصادی به خانواده وارد می شود. چون سودی که قرار است بابت فروش اقساطی پرداخت کنید با سود بانکی قابل مقایسه نیست.

خرید اقساطی آریو یکباره پول زیادی را در شرایط فعلی اقتصادی از حساب شما خارج نمی کند و ریسک محسوب نمی شود و با این روش ماشین مورد نیاز خود را خریداری می ‌کنید.

با خرید اقساطی آریو اتومات و دنده‌ای برای داشتن خودرویی زیبا و لوکس اقدام کنید و خودرویی بخرید که هم اتومبیل شخصی شما و هم ابزار کار شماست.

در صورتی که برای کار این ماشین کلاسیک را انتخاب کرده‌اید، فروش اقساطی آن می ‌تواند گزینه‌ ای به صرفه برای شما می باشد. فروش اقساطی آریو برای افرادی که قصد دارند روی ماشین کار کنند بسیارایده ‌آل است.

فروش اقساطی آریو

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

مشخصات آریو اتومات و دنده

مشخصات آریو اتومات و دنده شامل مواردی مانند طول حدود 4 متر، عرض حدود 1.7 متر و ارتفاع حدود 1.4 متر می شود درواقع ابعاد بزرگی دارد.

سایر مشخصات آریو اتومات و دنده می توان به نمای بیرونی ساده و بدون خط و خطوط یا ناهمواری و طراحی پیچیده‌ اشاره داشت که باعث شده حتی ابعاد آن بزرگتر به نظر بیاید.

تجملات یا جزئیات غیر ضروری در طراحی بدنه  وجود ندارد، دو چراغ با فاصله از هم و کاملا صاف که شکلی آرام و حالت دلپذیر را به وجود آورده و افرادی که برای فروش اقساطی آریو اقدام می‌ کنند، ظاهر کلاسیک ژاپنی آن برایشان جذابیت دارد.

طراحی داخل آریو

طراحی داخل کابین آریو

طراحی داخل کابین آریو و جزئیات آن برای سفر و رانندگی با زمان طولانی  مناسب است و کمتر ایرادی دارد. بزرگی فضای داخل کابین، فاصله‌ های زیاد بین صندلی ‌ها، داشبورد نسبتا شیک و مناسب همگی باعث شده که کمتر ایرادی به آن وارد شود.

صندلی ‌ها با روکش چرمی می تواند طراحی داخل کابین آریو را زیباتر و جذابتر کند و نسبت به انتظاری که از اتومبیل ‌های متوسط ایرانی می ‌رود لوکس به نظر می ‌رسد.

آریو سواری راحتی دارد و افرادی که به دنبال خرید اقساطی آریو هستند می توانند از ویژگی ها و آپشن هایی مانند صندوق عقب با فضایی بزرگ بهره ببرند.

مشخصات آریو

امکانات فنی آریو

امکانات فنی آریو خلاصه شده در یک موتور 4 سیلندر با ظرفیت 1.6 لیتر، مصرف بنزین 8 لیتر در 100 کیلومتر، از نظر دنده نیز می ‌توانید گیربکس اتومات این اتومبیل را تهیه کنید.

ایربگ راننده و سرنشین و همچنین سنسور دنده عقب نیز از امکانات فنی آریو است. صندلی راننده نیز کاملا در 4 جهت قابل تنظیم است.

فروش اقساطی آریو اتومات و دنده‌ای

اگر تصمیم دارید یک خودروی لوکس برای کار خریداری کنید، از شرایط فروش اقساطی آریو اتومات و دنده‌ای استفاده کنید و این انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.

با استفاده از شرایط فروش اقساطی آریو اتومات و دنده‌ای می توانید هم ماشین کار داشته باشید و هم به عنوان ماشین خانواده و سفر بسیار ایده‌آل است.

برای داشتن یک ماشین بزرگ و سواری راحت و آنچه از یک خودرو متوسط انتظار دارید بهتر است از شرایط فروش اقساطی آریو اتومات و دنده‌ای استفاده کنید اما یادتان نرود ماشین اسپورت و جمع ‌و‌ جوری نیست و به راحتی جای پارک پیدا نمی کنید.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧