فروش اقساطی رانا

فروش اقساطی ایرانخودرو

فروش اقساطی رانا

فروش اقساطی رانا راهکاری است که افراد بتوانند ماشین مورد نیاز خود را در بازار این روزهای خودرو که قیمت های بالایی دارد، برآورده کنند.

راما خودرو شرایط فروش اقساطی رانا را برای مشتریان خود فراهم کرده تا اگر تصمیم به خرید اقساطی رانا دارید، خدمات مناسبی را ارائه کند.

در فروش اقساطی رانا شما می توانید ضمن دریافت خودرو در کوتاهترین زمان، مبلغ  آن را در اقساط بلند مدت بپردازید.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی رانا با کارشناسان فروش راما خودرو تماس گرفته و در صورت مناسب بودن خدمات و شرایط فروش، برای خرید ماشین دلخواهتان اقدام کنید.

رانا

شرایط خرید اقساطی رانا

شرایط خرید اقساطی رانا با اقساط بلند مدت برای علاقمندان به این ماشین که شرایط خرید و بودجه مورد نیاز را به صورت یک جا ندارند زمینه خوبی فراهم آورده است.

شما می توانید با استفاده از شرایط خرید اقساطی رانا علاوه بر پرداخت هزینه آن به صورت قسطی و دریافت فوری خودرو، صاحب یک خودروی خانوادگی و جادار شوید.

اگر با دانستن مشخصات فنی رانا این خودرو مورد علاقه شماست و تا کنون به دلایل شرایط مالی اقدام به خرید خودرو دلخواهتان نکرده اید، در کمترین زمان از شرایط خرید اقساطی رانا اقدام کنید.

همین حالا با شماره های ٨۶٠۴۵٢١٠ – ٨٨٧۵٩٣٩۵ – ٨٨٧۵٩۴٧٧ تماس بگیرید و شرایط خرید اقساطی  رانا را از کارشناسان راما خودرو بخواهید.

رانا

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

مشخصات فنی خودرو رانا

با دانستن مشخصات فنی خودرو می توانید برای خرید اقساطی رانا اقدام کرده، بهتر تصمیم بگیرید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

پژو رانا ساخت شرکت ایران خودرو و مدت گارانتی آن 24 ماه یا 40 هزار کیلومتراست و از مشخصات فنی این خودرو این که دارای کلاس بدنه سدان و کلاس اتومبیل نیز  C Segment و وزن آن 1104 کیلوگرم است.

از مشخصات فنی این خودرو می توان به مواردی مانند حجم موتور 1587 سی سی بنزین سوز بوده، تعداد سیلندرهای آن 4 عدد 1.6 لیتری و تعداد سوپاپ های آن 16 عدد می باشد.

نوع جعبه دنده خودرو پژو رانا از نوع دنده دستی بوده و تعداد دنده آن 5 عدد اهرم تعویض دنده در قسمت کنسول میانی و سیستم حرکتی و انتقال قدرت این خودرو از نوع دیفرانسیل جلو می باشد.

فروش اقساطی رانا

آپشن های خودرو رانا

آپشن های خودرو رانا دو عدد کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو، سیستم های ABS و EBD و سیستم محافظتی و امنیتی ضد سرقت، سیستم قطع سوخت خودرو در زمان اضطرار، ریموت رادیویی، قفل مرکزی و هدایت از راه دور می باشد.

سیستم هدایت و فرمان از نوع قدرت کمک هیدرولیکی و نوع غربیلک این اتومبیل سه شاخه و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع از آپشن های خودرو رانا است.

سیستم تهویه مطبوع به شکل دستی، سیستم صوتی CD خور و پخش MP3 با هدایت از پشت فرمان، دارای آینه های جانبی، با قاب های هم رنگ خودرو و قابلیت تنظیم برقی سایر آپشن های خودرو رانا است.

رانا صندلی های جلو قابلیت تنظیم دستی دارد و پشتی سر تنظیم شونده است. از آپشن های خودرو رانا شیشه های قسمت جلو به صورت برقی است و سیستم روشنایی مه شکن با قابلیت تنظیم زاویه نور و چراغ سوم ترمز نیز دارد.

سنسور اکسیژن، کنترل بخار بنزین و کمربند ایمنی صندلی های عقب و جلو با قابلیت تنظیم و صندلی های عقب خودرو دارای قابلیت تاشوندگی بوده و دو تکه است.

هاوال H2

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧