فروش اقساطی رنو

فروش اقساطی رنو

فروش اقساطی رنو

فروش اقساطی رنو با محصولات قابل اعتماد خدمات مناسبی از راما خودرو برای مشتریان است چون پس از فروش نگرانی وجود ندارد.

رنو خودروسازی چند ملیتی در فرانسه و در سال 1899 به عرصه تولید وارد شده و در سال 2016 نهمین خودروساز بزرگ جهان با حجم تولید مطرح شد.

فروش اقساطی رنو مگان

فروش اقساطی رنو تالیسمان                                    

فروش اقساطی رنو یکی از خدمات پرطرفدار برای مشتریان راما خودرو است. ساختار جدید شاسی مشترک رنو با نام Common Module Family (CMF) C / D ، سازه ای جدید از مدل ها است.

در فروش اقساطی رنو دو خودرو که در این کلاس به بازار آمده اند عرضه می شود؛ یکی از آنها کولیوس است که با نیسان X-Trail اشتراک زیادی دارد و دیگری تالیسمان است.

پیشرانه‌ تالیسمان با مشخصات دو پیشرانه بنزینی PE ، SE  و LE عرضه خواهد رسید. یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری که با سرعت 138 اسب بخار قدرت و 193 نیوتن متر رده بندی شده است، همراه با یک انتقال مداوم متغیرCVT  است.

شما می توانید با استفاده از طرح فروش اقساطی رنو در راما خودرو ماشین مناسب و لاکچری  در اختیار داشته باشید. با یک موتور 1.6 لیتری توربوشارژ با 187 اسب بخار قدرت و 260 نیوتن متر که از موتور جدیدترین هاچ بک مگان GT مشتق شده است.

فروش اقساطی رنو

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

فروش اقساطی رنو

در فروش اقساطی رنو خریداران PE صاحب موتور 2.0 لیتری می شوند و مشتریان‌LE ، از ویژگی موتور توربو1.6برخوردارند. این دو آپشن مربوط به تالیسمان است و می تواند سواری بسیار عالی و حذف سر و صداها تجربه شیرین رانندگی را دوچندان کند.

تالیسمان دارای یک چرخ دنده کلاس bestin از 2،808 میلی متر است، و همزمان منجر به بهترین کلاس در زانو عقب 262 میلی متر است. فروش اقساطی رنو یکی از خدمات مهم راما خودرو است که انواع خودرو را در دسترس شما قرار می دهد.

مزدا 3 N تیپ 4

فروش اقساطی رنو کولیوس

رنو کولیوس یک خودروی شاسی بلند متراکم است. در فروش اقساطی رنو شما ماشینی را در اختیار دارید که در جاده، راحت و خوش استایل و بدون سر و صدا حرکت می کند.

این خودرو هنگام شتاب سریع یا بالا رفتن از تپه ها، موتور 2.5 لیتری و CVT اتوماتیکش شروع به کار سخت کرده و کمی پر سر و صدا می شود. نسل جدید بزرگتر SUV رنو سه ردیف صندلی دارد.

این خودروساز فرانسوی تأیید کرده جایگزینی برای کولیوس SUV است و بزرگتر خواهد بود و در سال آینده، هفت صندلی را در خود جای می دهد.

فروش اقساطی رنو کولیوس

خرید اقساطی رنو کولیوس

اگر می خواهید یک خودرو با ویژگی های مناسب و سبُک داشته باشید، خرید اقساطی رنو کولیوس گزینه ایده آلی است. کولیوس روی یک پلتفرم ژاپنی طراحی شده از نیسان X-Trail و برند فرانسوی است که در کره تولید می شود.

برای استفاده از امکانات خرید اقساطی رنو کولیوس بد نیست بدانید دارای هشدار نقطه کور، هشدار حرکت از مسیر، راهنمایی پارک، سنسور پارکینگ جلو و عقب، دوربین دید عقب، پرتو اتوماتیک با سطح بالا، Apple CarPlay و استاندارد اندروید خودکار در محدوده مختلف است.

تغذیه کولیوس با یک موتور بنزینی 2.5 لیتری بنزینی طبیعی است که به یک انتقال CVT وصل شده است.

خرید اقساطی رنو کولیوس

امکانات رنو کولیوس 

در فروش اقساطی رنو صاحب ماشینی می شوید که دارای دکمه های زیر صفحه لمسی و کنترل کننده های محدود کننده سرعت و کروز است که در نزدیکی چرخ دنده قرار گرفته اند.

در این خودرو عملکرد و سازه کابین بسیار عالی است، با یک کنسول مرکزی عمیق که در آرنج شما در ارتفاع مناسب قرار دارد و دو پورت USB و یک پلاگین AUX را پنهان می کند.

دو نگهدارنده در اندازه های مختلف خنک می شوند که این یک ویژگی بسیار خوب است و اگر از آنها برای ذخیره تغییر یا موارد دیگر استفاده می کنید، می توانید یک پوشش روی آنها بکشید.

در طرح فروش اقساطی رنو خودرویی را سوار می شوید که صندلی های چرمی آن گرم و خنک می شوند و می توانید 458 لیتر بار را در صندوق عقب قرار دهید.

رنو کولئوس طراحی ساده، زیبا و کاربردی دارد و در طرح فروش اقساطی رنو یک انتخاب برتر است، چون شرکت رنو این خودرو را به عنوان مدل پرچمدار خود می داند.

در این ماشین، صفحه نمایش بزرگ حافظه پرتره روی داشبورد، صندلی های جلو و عقب راحت و جادار و عایق بندی مناسب در برابر سرو صدای باد و دیزل 2.0 لیتری آرامش بخش و ایده آل است.

با کارشناسان فروش در راما خودرو تماس بگیرید و اطلاعات لازم را درباره شرایط فروش اقساطی رنو از آنها بخواهید.

مزایای فروش اقساطی رنو کولیوس

در فروش اقساطی رنو شما به راحتی می توانید از تجهیزات و تجملاتی که در بین جاذبه های برتر SUV و امتیاز دار کولیوس وجود دارد، مانند  خوشه سازهای دیجیتالی با نمایشگر روشن و واضح و دستگیره لمسی نرم هر دو طرف چرخ دنده بهره ببرید.

تریم  ایکونیک از سطح ورودی شامل چرخ های آلیاژی 19 اینچی، بلوتوث، کنترلر آب و هوا، لوازم داخلی تمام چرم، استارت بدون کلید و چراغ های اتوماتیک و برف پاک کن، چهار درگاه USB برای وصل کردن دستگاه ها در این ماشین ارائه شده است.

سیستم اطلاعاتی هفت اینچی R-LINK 2 دارای سیستم  ناوبری است و از Apple CarPlay و Android Auto پشتیبانی می کند. این سطح از کیت، همراه با بهترین قیمت، امکان انتخاب خوبی برای شما فراهم می کند.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧