فروش اقساطی فولکس واگن

فروش اقساطی گروه بهمن

فروش اقساطی فولکس واگن

فروش اقساطی فولکس واگن و محصولات تولیدی آن توسط راما خودرو با شرایط مناسب انجام می شود.

محصولات فولکس واگن شامل آئودی، SEAT ،ODKODA، بنتلی، بوگاتی، لامبورگینی، پورشه، دوکاتی، اسکانیا و MAN است و مشتریان می توانند از خدمات مالی مانند تأمین مالی مشتری، لیزینگ، فعالیت های بانکی، بیمه و مدیریت ناوگان استفاده کنند.

خرید اقساطی فولکس واگن

فروش اقساطی فولکس واگن – فروش اقساطی پاسات

اگر تصمیم دارید از فروش اقساطی فولکس واگن پاسات استفاده کرده و از خدمات آن بهره مند شوید، باید بدانید فولکس واگن پاسات یک سدان جادار و راحت است که ویژگی های مناسبی را در ازای پرداخت پول  داراست.

فولکس واگن به روزرسانی های مختلفی از جمله طراحی داخلی جدید و مواد به کار رفته در آن، نمای بیرونی ملایم و یک موتور به روز شده را برای سال 2020 انجام داده است.

مواد داخلی با کیفیت بالاتر، صفحه نمایش ابزار به روز شده و صفحه نمایش لمسی 6.3 اینچی، طرح های جدید رنگ و طیف جدیدی از لوازم داخلی مانند پارچه یا چرم شبیه سازی شده یا واقعی مواردی است که در فروش اقساطی فولکس واگن می بینید.

فولکس واگن دارای تناسب و بهره وری بیش از حد بوده و عملکرد پاسات در مدل 2020 به شدت بالاست. ماشین مناسبی برای بزرگراه است و یک فضای داخلی و صندوق عقب بزرگ دارد، به عنوان یک سدان کارآیی بالایی را ارائه می دهد.

از بین چهار سطح تر و تمیز موجود، کارشناسان با مدل SE بیشتر گرم گرفته اند. این گزینه ترکیبی کاملی از ویژگی ها، مانند صندلی برقی راننده، اثاثیه یا لوازم داخلی چرمی شبیه سازی شده و کنترل ترافیک را بدون هزینه های زیادی تکمیل می کند.

در فروش اقساطی پاسات در چهار سطح تریم مدل های S، SE، R-Line  و SEL موجود است. هر تریم از همان موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ شده و گیربکس شش سرعته اتوماتیک استفاده می کند.

خرید اقساطی فولکس واگن

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

فروش اقساطی فولکس واگن – فروش اقساطی تیگوان

فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان به شما کمک می کند تا ماشینی با طراحی جدید خریداری کنید. صندلی ردیف سوم اختیاری است، چیزی که شما نمی توانید در بین رقبای پیشرو مانند هوندا CR-V وتویوتا RAV4 پیدا کنید.

برای کسب اطلاع از نحوه فروش اقساطی تیگوان در اولین فرصت با مشاوران و کارشناسان راما خودرو تماس بگیرید و از پرداخت به صورت 12 تا 48 ماهه استفاده کنید.

با استفاده از فروش اقساطی می توانید صاحب یکی از تیگوان ها یا پاسات های فولکس واگن باشید و مجموعه ای از سیستم های راحتی و ایمنی را در ماشین خود به شکل کاریزماتیک  داشته باشید.

فروش اقساطی فولکس واگن تیگوان

خرید اقساطی فولکس واگن

خرید اقساطی فولکس واگن به شما یک  فرصت می دهد تا از فضای داخلی آرام و طراحی خوب تیگوان استفاده کنید، فناوری آسان، ویژگی های استاندارد و در دسترس، ادغام تلفن های هوشمند و برخی از ویژگی های کمک درایور دارای اهمیت هستند.

فولکس واگن تیگوان SE یک قدم جلوتر از مدل سطح S و بسیار مقرون به صرفه است، اما شما برخی از نسخه های جذاب آن مانند صندلی برقی راننده، صندلی های دارای گرم کن جلو و ورود بدون کلید را فراموش نکنید.

با خرید اقساطی تیگوان خواهید دید که تیگوان یک SUV دو یا سه ردیفه در پنج سطح کاملا مشخص و متمایز عرضه می شود که به یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک متصل است.

از ویژگی های استاندارد تیگوان S می توان به صندلی عقب تاشو، صفحه نمایش لمسی 6.5 اینچی و اتصال Apple CarPlay و Android Auto، هشدار برخورد به جلو با ترمز اتوماتیک و نظارت بر نقاط کور اشاره کرد.

خرید اقساطی فولکس واگن مدل SE  که شامل موارد اضافی مانند ورود و استارت بدون کلید، کنترل آب و هوا، لوازم داخلی چرمی، صندلی دارای گرم کن و صفحه لمسی 8 اینچی است.

در مقایسه با SE ، SEL  و SEL R-Line دارای ویژگی های بیشتری هستند که شامل یک سانروف پانوراما، بالابر قدرت، استارت از راه دور، صفحه نمایش دیجیتال خوشه ای کامل، ویژگی های بیشتر ایمنی راننده، لوازم داخلی چرمی و  9 بلندگو است.

شما با استفاده از طرح فروش اقساطی فولکس واگن به راحتی و با شرایط ساده می توانید صاحب یک خودرو به روز و با کلاس شوید. فولکس واگن خواسته های مشتری را برای یک SUV مدرن و جمع و جور برآورده می کند.

فروش اقساطی فولکس واگن

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧