فروش اقساطی پژو پارس اتومات

فروش اقساطی پژو پارس اتومات

فروش اقساطی پژو پارس اتومات

فروش اقساطی پژو پارس اتومات فرصت مناسبی برای داشتن یک خودرو محسوب می شود و راما خودرو این فرصت را در اختیار مشتریان خود قرارداده است.

فروش اقساطی پژو پارس اتومات دارای شرایط بسیار بی نظیر و مناسب است و بهترین زمان برای این است که شما به سرعت صاحب ماشین دلخواهتان باشید.

شما می توانید با توجه به علاقه مندی و بودجه خود یکی از شیک ترین رنگ و مدل پژو پارس اتومات را با طرح فروش اقساطی پارس اتومات خریداری کنید.

فروش اقساطی پارس اتومات

خرید اقساطی پژو پارس اتومات

با خرید اقساطی پژو پارس اتومات بهترین و بی نظیرترین خودروها را انتخاب و خریداری می کنید بدون اینکه هزینه زیادی را متحمل شوید.

داشتن یک ماشین شیک و باکیفیت خواسته همه افراد است و خرید اقساطی پارس اتومات این امکان را فراهم می کند تا به آرزوی خود دست یابند.

افراد با توجه به بودجه ای که در نظر دارند و افزایش ناگهانی قیمت خودرو می توانند هوشمندانه تصمیم گرفته با خرید اقساطی پژو پارس اتومات لذت یک رانندگی به یادماندنی را برای خود رقم بزنند.

خرید اقساطی پژو پارس اتومات راهکار مناسبی است و این خودرو برای کسانی که به دنبال یک سدان خانوادگی اتوماتیک هستند انتخاب نسبتا مناسبی  محسوب می شود.

خرید اقساطی پارس اتومات

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

مشخصات فنی پارس اتومات

مشخصات فنی پژو پارس اتومات شامل مواردی مانند داشتن ترمز جلو و عقب دیسکی، رینگ آلومینیومی 15 اینچ، آینه های جانبی برقی تاشو، سنسور دنده عقب، فرمان هیدرولیک، موتور کم مصرف تی یو 5 و استاندارد آلایندگی 4 یورو می شود.

کیسه های هوا برای راننده و سرنشین، قفل مرکزی با ریموت، غربیلک فرمان چرمی، شیشه های بالابر برقی و چراغ مه شکن جلو و عقب نیز از مشخصات فنی پارس اتومات محسوب می شود.

حجم فضای صندوق عقب 470 لیتر، گنجایش مخزن سوخت 66 عدد، ارتفاع خودرو 1410 سانتی متر، سیستم انژکتوری پاشش چند نقطه ای، تعداد سوپاپ 16 عدد، نوع سوخت بنزین بدون سرب اكتان 87 و 95 نیز از مهمترین مشخصات فنی پارس اتومات است.

انواع مدل‌های مختلف پژو پارس از لحاظ طراحی هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و همان طراحی ساده و بی آلایش را می‌ توان در تمامی مدل‌ های آن‌ مشاهده کرد.

مشخصات فنی پارس اتومات

شرایط فروش اقساطی پژو پارس اتومات

شرایط فروش اقساطی پژو پارس اتومات طوری تنظیم شده که نیاز موجود در بازار را تا حدودی تامین می کند و بسیاری از افرادی که به دنبال ماشین باکیفیت و شیک هستند راضی می کند.

شرایط فروش اقساطی پژو پارس اتومات فرصت بسیار خوبی است که افراد می توانند خودروی مورد نظر خود را به صورت تحویل فوری در اختیار داشته باشند.

با استفاده ازشرایط فروش اقساطی پارس اتومات می توانید بهترین و مناسب ترین فضا را برای خرید ماشین دلخواهتان در اختیار دارید و می توانید با این روش یکی از بهترین خودروهای داخلی را خریداری کنید.

هاوال H2

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی پارس اتومات

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی پارس اتومات دوگانه سوزی و سال را از کارشناسان راما خودرو بپرسید و پس از تهیه و تکمیل آنها برای خرید خودرو اقدام کنید.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی پارس اتومات هریک از مدل های این خودرو یکسان است و تنها شرایط فروش آنها با یکدیگر متفاوت بوده و شما می توانید یکی از بهترین و ایده آل ترین شرایط را برای خرید اتومبیل پارس انتخاب کنید.

همچنین می توانید قبل از خرید اقساطی پارس اتومات در خصوص مشخصات فنی اتومبیل، گارانتی، کارت طلایی و سایر موارد دیگر نیز اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی اتومبیل پارس اتومات شامل مواردی از جمله مدارک خریدار، مدارک ضامن، پیش پرداخت مورد نیاز برای ثبت نام، استعلام از محل سکونت که در شماره گذاری مورد نیاز است و گواهی امضای ضامن و خریدار می باشد.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧