فروش اقساطی پژو پارس سال دوگانه

فروش اقساطی ایرانخودرو

فروش اقساطی پژو پارس سال دوگانه

فروش اقساطی پژو پارس سال دوگانه در راما خودرو با ارائه بهترین شرایط را در راستای رضایتمندی مشتریان خود این فرصت بسیار بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد.

شما می توانید با کارشناسان راما خودرو تماس بگیرید و از شرایط فروش اقساطی پژو پارس سال دوگانه اتومات با ال ایکس اطلاعات مورد نیاز خود را به راحتی جویا شوید.

اگر به دنبال استفاده از شرایط فروش اقساطی پژو پارس سال دوگانه هستید، بهترین و مناسب ترین زمان برای خرید اقساطی پارس سال دوگانه  همین حالاست.

پژو پارس یا پرشیا یکی از باکیفیت ترین و دوست داشتنی ترین محصولات شرکت ایران خودرو است و شما می توانید آن را با مدل های بسیار مختلف ببینید و در فروش اقساطی پارس سال دوگانه انتخاب کنید.

هاوال H2

مشخصات فنی پارس سال دوگانه

اگر شما با توجه به علاقه مندی و بودجه در اختیار خود به دنبال خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه هستید با دانستن مشخصات فنی پارس سال می توانید اتومبیل مورد نظر خود را در اختیار داشته باشید.

فروش پژو پارس سال دوگانه با توجه به مشخصات فنی بی نظیر این اتومبیل در سال های اخیر چند برابر شده است مثلا دارای قطعات مونتاژ شده و قیمت بسیار مناسب است.

مشخصات فنی پژو پارس سال دوگانه مانند حجم موتور 1761، دیفرانسیل جلو، 5 دنده دستی، کیسه هوا برای راننده، شتاب 13.2 ثانیه، استاندارد آلایندگی 3 یورو و وزن 1215 کیلوگرم پرفروش ترین اتومبیل است.

چراغ مه شكن جلو و عقب، چراغ نقشه خوان، آینه‌های جانبی برقی راهنمادار، آینه‌های جانبی تاشونده اتومات، شیشه‌های سولارو ضداشعه UV   و قفل میکروسوییچی درب‌ها  از مشخصات فنی پارس سال دوگانه است.

مشخصات فنی پژو پارس سال

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

خرید اقساطی پارس سال دوگانه

برای خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه سوز باید بدانید که این اتومبیل مدل اتومات نیز دارد که در برخی از مشخصات ظاهری با مدل ال ایکس تفاوت دارد و به دلیل اتومات بودن از قیمت بالاتری برخوردار است.

شرایط خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه اتومات را از راما خودرو بپرسید و بد نیست بدانید نوع سوخت سازگار این ماشین بنزین بدون سرب اكتان 87 و 95، حداکثر توان موتور105 اسب بخار در 5800 دور در دقیقه است.

این اتومبیل از استاندارد آلایندگی یورو 4 پیروی می کند و همین امر سبب شده تا بسیاری از مشتریان برای خرید اقساطی پارس سال دوگانه اقدام به خرید این محصول کرده و آن را با خودروهای خارجی مقایسه می کنند.

خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه ال ایکس با توجه به پیش پرداخت های بسیار مناسب و اقساط طولانی مدت، از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. شما نیز این فرصت را از دست ندهید لذت متفاوتی از رانندگی و سفر به همراه خانواده را تجربه کنید.

مزدا 3 N تیپ 4

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی پارس سال دوگانه

اگر قصد دارید اقدام به خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه سوز اتومات یا ال ایکس کرده اید، می توانید با کارشناسان فروش راما خودرو خود در تماس باشید و مدارک و اسناد مورد نیاز را  ارسال کنید.

مهمترین مدارک مورد نیاز خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه مدارک ضامن، مدارک خریدار، استعلام سکونت برای شماره گذاری، گواهی امضا و غیره می باشد.

شما می توانید با در نظر گرفتن درآمد و پس انداز خود، از مناسب ترین شرایط فروش اقساطی پژو پارس سال دوگانه استفاده کرده و مدارک مورد نیاز را تهیه و تحویل دهید.

با توجه به افزایش ناگهانی قیمت خودروهای داخلی در سال های اخیر، بسیاری از افراد قدرت مالی کافی برای خرید نقدی ندارند و به سوی خرید اقساطی روی آوردند.

شما همین حالا می توانید  با آماده کردن مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی پژو پارس سال دوگانه اقدام کرده، رنگ و مدل ماشین دلخواهتان را انتخاب کرده و از شرایط مناسبی که راما خودرو در اختیارتان می گذارد استفاده کنید.

مشخصات فنی پژو پارس سال

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧