فروش اقساطی پژو 405 جی ال ایکس

فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی پژو 405 GLX

فروش اقساطی پژو 405 GLX یکی از خدمات راما خودرو برای مشتریان است و این خودرو در دسته خودروهای سدان قرار دارد، به دلیل داشتن فضای کافی در اتاق، آپشن ها و قیمت مناسب، در کشور طرفداران زیادی پیدا کرده است.

فروش اقساطی پژو 405 GLX در بازار ایران بیشتر شامل پژو 405 دوگانه و پژو 405 GLX می شود. سال ها قبل پژو RD تولید شد که پژو RD بر خلاف پژو 405 و مانند پیکان دیفرانسیل عقب بود.

فروش اقساطی پژو 405 GLX و قیمت مناسب این خودرو نسبت به کیفیت آن چهره خوبی از این خودرو در بین مردم جامعه به جا گذاشته است.

برای قشر متوسط جامعه فروش اقساطی پژو 405 GLX  از اهمیت بالایی برخوردار است، چون می توانند به راحتی و در طول دو سال اقساط خودرو را بپردازند، مجبور نیستند به صورت یکجا پول زیادی برایخرید خودرو بپردازند.

فروش اقساطی پژو 405 GLX

شرایط فروش اقساطی پژو 405 GLX 

راما خودرو برای رضایت مشتریان خود شرایط فروش اقساطی پژو 405 GLX را در برنامه کاری خود قرار داده که از سود و کارمزد بسیار پایینی برخوردار است.

اگر شما قصد دارید از شرایط فروش اقساطی پژو 405 GLX استفاده کنید، می توانید حدود 50 درصد قیمت پژو 405 را به عنوان پیش پرداخت بپردازید و بقیه مبلغ را به صورت اقساط در طول سال پرداخت کنید.

گاهی فروش نقدی خودرو برای برخی افراد مناسب و مقرون به صرفه نیست، شرایط فروش اقساطی 405 موجب می شود خدمات مناسبی به مشتریان ارائه شود.

با استفاده از شرایط فروش اقساطی پژو 405 GLX شما می توانید ماشینی داشته باشید که از پیشرانه 1800 سی سی استفاده می کند و این موتور در سرعت و شتاب گیری از خودروهای دیگر پیشی گرفته است.

در شرایط فروش اقساطی 405 GLX خریداران می توانند به صورت تحویل فوری خودرو خود را در اختیار داشته باشند.

فروش اقساطی پژو 405 GLX

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی 405

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی پژو 405 شامل فرم کامل شده تقاضا برای خرید قسطی خودرو و ثبت درخواست، اصل یا کپی مدارک شناسایی، مدارک، مشخصات، آدرس و کد پستی محل سکونت و مدارک شغلی مانند جواز کسب یا فیش حقوقی می شود.

تعهد عدم فروش خودرو تا مدتی معین، چک و مدارک لازم برای دفترچه قسط، پرینت حساب در چند ماه اخیر نیز سایر مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی 405 است.

بعد از ارائه مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی 405 و ثبت درخواست، خریدار باید حدود 50 درصد قیمت خودرو را بپردازد و مابقی آن را طی اقساط دوساله پرداخت کند.

پژو-405 SLX

مشخصات فنی پژو 405

مشخصات فنی پژو 405 GLX شامل نوع موتور xu7، حجم موتور ۱۷۶۱ سی سی و حداکثر توان و قدرت موتور 100 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه با استفاده از سوخت بنزین و 83 اسب بخار در 6000 دور در دقیقه با استفاده از سوخت گاز است.

تعداد سوپاپ ها 8، سوخت سازگار بنزین بدون سرب اکتان 95 یا 87 یا گاز سی ان جی، دارای انژکتور با پاشش چند نقطه ای، استاندارد آلایندگی یورو 4 و سیستم انتقال قدرت و گیربکس 5 دنده دستی از مشخصات دیگر فنی پژو 405 می باشد.

حداکثر سرعت 190 کیلومتر بر ساعت با سوخت بنزین و 180 کیلومتر بر ساعت با سوخت گاز CNG، حداکثر شتاب صفر تا صد 11 ثانیه و ترمز ضد قفل ABS و EBD، ترمز جلو دیسکی و ترمز عقب کاسه ای مشخصات فنی پژو 405 GLX محسوب می شود.

پژو 405 دارای کیسه هوا راننده و سرنشین جلو، فرمان تلسکوپی و تمام هیدرولیک، سیستم تهویه هوا دستی، سیستم صوتی  CD خوان و بلندگو جلو، سیستم صوتی پیشرفته می باشد.

مشخصات فنی پژو 405 GLX شامل مواردی مانند چراغ نقشه خوان، آینه های جانبی با قابلیت تنظیم برقی، شیشه بالا بر برقی درب های جلو، رینگ فولادی 14 اینچ، قفل مرکزی با ریموت و ایموبلایزر نیز می شود.

مشخصات فنی پژو 405

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧