فروش اقساطی چانگان

فروش اقساطی گروه بهمن

فروش اقساطی چانگان

فروش اقساطی چانگان با توجه به افزایش ناگهانی این مدل بسیار به صرفه تر از خرید نقدی است، چون قیمت خودرو ها روز به روز در حال افزایش بوده و با خرید قسطی افراد می توانند با مبلغی متعادل خودرو شیک و مطلوبی را سوار شوند.

فروش اقساطی چانگان CS35 دارای شرایطی است که بهتر است از کارشناسان و مشاوران فروش در راما خودرو بپرسید و اطلاعات کامل را در این باره بدانید.

خودرو چانگان CS35 یکی از پرطرفدارترین خودروهاست که در سال ۲۰۱۳ با آپشن ها و امکانات مناسب و جذاب طراحی و تولید شد با فروش اقساطی چانگان هر فرد می تواند صاحب خودروی دلخواهش شود.

هاوال H2

مشخصات فنی خودرو چانگان

مشخصات فنی خودرو چانگان CS35 که بسیار اهمیت دارد، توان موتور است با حجم ۱۵۹۸ سی سی که دارای ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپ بوده و قدرت فوق العاده ای دارد.

خودرو چانگان CS35 دارای گیربکس اتوماتیک بوده و تنها چهار دنده در آن به کار رفته است. این گیربکس با طراحی به خصوصی که دارد قادر است قدرت و توان خروجی از موتور را به سرعت و گشتاور بالایی تبدیل کند.

سرعت خودرو چانگان CS35 از مشخصات فنی مهمی است که باعث افزایش طرفداران آنها در میان قشر جوان می شود. خودرو چانگان CS35 دارای شتاب صفر تا ۱۰۰، ۱۵ ثانیه ای است.

این خودرو ۱۲۹۰ کیلوگرمی به راحتی می تواند سرعت خود را به ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت افزایش دهد و طراحی زیبای بدنه و آیرودینامیک آن  نیز سایر مشخصات فنی خودرو چانگان CS35 است.

فروش نقدی ماشین در نمایندگی

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

مصرف سوخت خودرو چانگان CS35

پیش از فروش اقساطی خودرو چانگان باید به مصرف سوخت آن توجه کرد باک ۵۲ لیتری این خودرو حجم مناسبی از بنزین را در خود ذخیره می کند و نسبت به سایر خودروها مصرف سوخت بالایی دارد.

یکی از نکاتی که در تجهیزات ایمنی خودرو چانگان CS35 مورد توجه قرار دارد سیستم ایمنی به کار رفته در آن است. ترمزهای دیسکی در جلو و عقب و سیستم هایی مانند TCS، ESP، HBA، ABS و EBD است‌.

علاوه بر کمربندهای ایمنی با کیفیت و قابلیت تنظیم ارتفاع  ۴ کیسه هوا که دو عدد برای سرنشینان جلو و دو عدد کیسه هوای جانبی برای سایر سرنشینان در نظر گرفته شده است افزایش ایمنی سرنشینان خودرو را تضمین می کند.

خودرو چانگان CS35 دارای امکانات و آپشن های متعددی از جمله صندلی و آینه های برقی، سنسور پارک دنده عقب، چراغ های جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع، چراغ های مه شکن، گرم کن شیشه عقب، کروز کنترل، سانروف و کامپیوتر است.

صندلی راننده با قابلیت تنظیم در جهات مختلف، سی دی پلیر و اتصال به رادیو از آپشن های خودرو چانگان CS35 است که شما می توانید با استفاده از شرایط  فروش اقساطی چانگان در اختیار داشته باشید.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧