فروش اقساطی کرمان موتور

فروش اقساطی کرمان موتور

فروش اقساطی کرمان موتور

فروش اقساطی کرمان موتور از طریق راما خودرو انجام می شود، شما می توانید با کارشناسان و مشاوران زبده و مجرب ما تماس بگیرید و سوالات مورد نظر خود را بپرسید.

کرمان موتور فعالیت خود را با واردات مدل های متنوع دوو شروع کرد و راما خودرو نیز در راستای رضایتمندی مشتریان خود با طرح فروش اقساطی خودروهای کرمان موتور خدماتی را ارائه می دهد.

راما خودرو با فروش اقساطی خودرو کرمان موتور با اقساط 12 تا 48 ماه در کنار شما خدمات می دهد و مدل های لیفان 520، لیفان 520I، لیفان 620 با موتور 1.6 لیتری و SUV X60 را به عنوان یکی از پرفروش ترین خودروهای این شرکت عرضه می کند.

تولید خودرو Tojoy و J5 و مدل اتومات J5 با موتوری قدرتمند و امکانات بیشتر نیز به این خانواده اضافه شد که با توجه به استقبال چشمگیر مشتریان راما خودرو اقدام به فروش اقساطی این محصولات نیز کرده است.

این خودرو گیربکس 6 دنده دستی را با موتور توربو 2000 سی سی در اختیار دارد. شركت كرمان موتور خودروی S5 اتوماتيك با تجهيزات كامل تر را نیز به بازار عرضه كرد.

کرمان موتور jac S3

فروش اقساطی خودروکرمان موتور – جک S3

جک S3 بدون توربوشارژر و درایو تمام چرخ هیچ فناوری بزرگ و با سرعتی که برای تسخیر نسل بعدی داشته باشد ارائه نکرد، اما این کراس اوور عجیب و با وقار جذابیت های بسیاری دارد.

در فروش اقساطی خودروکرمان موتور این خودرو در صدر کراس اوورهای کوچک JAC  قرار داشته و دارای فضا و ابزاری است که نسبت به قیمت آن دارای ارزش است.

جک S3 که در فروش اقساطی خودروکرمان موتور عرضه شده، شبیه نسخه فوق العاده S1 است. دماغه بزرگ، چراغ های پروژکتور DRL، مشبک بزرگ شش ضلعی و سپر X شکل، به Ford EcoSport جدید  شباهت زیادی دارد.

یک سقف بلند با ستون های A به جلو هل داده شده، پوشش سنگین سیاه رنگی که سمت عقب به بالا کشیده شده و باعث می شود جک S3  کوچکتر نشان داده شود.

نوارهای کروم با طراحی بسیار دقیق، روکش پلاستیکی سیاه را حتی بیشتر از حالت عادی شکننده نشان می دهد. چرخ های کوچک اما جذاب آلیاژی 16 اینچی این طراحی خاص را تکمیل می کنند.

با خرید اقساطی کرمان موتور خودروS3 ماشینی جادار دارید و در هر ارتفاع صندلی، چند اینچ از صندلی اضافی در صندلی راننده ایجاد می شود که نسبت به رقبا مانند MG ZS یا Suzuki Vitara  قابل توجه است.

صندلی ریلی بلند آن، فضای زیادی از قسمت عقب را به خود اختصاص می دهد و دارای کنسول وسط زاویه دار و تونل انتقال و همچنین صندوق عقب بزرگ است، با یک لود بار مسطح و فضای کافی با دیگر خودروهای هم کلاس تقریبا برابر است.

jac S3

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

خرید اقساطی کرمان موتور –  جک S5  اتومات

جک S5  اتومات یک CUV کامپکت است که توسط شرکت جک موتور تولید شده، با مفهوم JAC Eagle SII  در نمایشگاه اتومبیل پکن در سال 2012 قرار داشت.

با خرید اقساطی خودروهای کرمان موتور می توانید یک ماشین جمع و جور و زیبا مانند جک S5  اتومات را داشته باشید و از سواری مناسب آن لذت ببرید.

کرمان موتور jac S5

فروش اقساطی کرمان موتور – جک J4

جک J4 با طراحی ایتالیایی و فضای راحت لذت رانندگی با طرح لبخند آرایش صورت یا Peking Opera با چراغ های جلو طراحی مدرن را به بازار آورد.

سازه 2560 میلی متر در فضای داخلی امکان راحتی فراوانی را فراهم می کند. فضای داخلی سواری بزرگ جک J4 دارای ارتفاع 1505 میلی متر است.

یک صندلی کامل در صندلی های ردیف جلو و چهار مورد در صندلی ردیف عقب وجود دارد که در بین مدل های جمع و جور در رده های بالاتر قرار دارد.

شما با استفاده از فروش اقساطی کرمان موتور صاحب ماشینی هستید با نام جک J4 که دارای سیستم TPMS و کنترل فشار تایربرای مراقبت از لاستیک هاست و تمدید عمر لاستیک و اطمینان از ایمنی آن را تضمین می کند.

طراحی محافظ جلو، جلو چراغ جلو کودکان و ABS نسخه 9 این مجموعه را تکمیل کرده است و بین محصولات کرمان موتور در فروش اقساطی کرمان موتور گزینه مناسبی است.

jac-j4

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧