فروش اقساطی کیا

فروش اقساطی کیا

فروش اقساطی کیا

برای فروش اقساطی کیا و استفاده از مزایای آن می توانید با کارشناسان راما خودرو تماس گرفته و از شرایط و مراحل آن مطلع شوید.

از میان محصولات مختلف شرکت کیا می توان به مدل های اپتیما، اسپورتیج و سراتو اشاره کرد که در طرح ویژه فروش اقساطی کیا وجود دارند.

مدل کیا اپتیما خودرویی بسیار کاربردی است که امکانات زیادی را برای شما فراهم می کند، قیمت آن نسبت به سایر سدانهای متوسط ​​دیگر پایین است، با اینکه مدل پایه نیز از لحاظ زیبایی و تجهیزات مدرن و تکمیل است.

با استفاده از طرح فروش اقساطی کیا در راما خودرو به شما کمک می کند تا مراحل خرید خودرو را تا حد امکان آسان کنید. دانستن میزان مصرف سوخت، مشخصات اسب بخار و ابعاد فضای بارور لازم است.

در فروش اقساطی اپتیما طراحی مجدد را با ترکیبی از دینامیک رانندگی و فضای داخلی زیبا خواهید دید، تنظیم شاسی و یک موتور اضافی را هم به خاطر داشته باشید.

در طرح فروش اقساطی کیا شما شاهد یک موتور اصلاح شده 2.4 لیتری و یک موتور توربوشارژ 2.0 لیتری جدید  هستید. این موتور نیرویی با 180 کیلووات در 6000 دور در دقیقه و 350 نیوتن متر بین 1400-4000rpm تولید می کند.

این خودرو بسیار راحت، انعطاف پذیر، کاربر پسند و پویا بوده دارای پیشرانه 2.4 لیتری جدید به روز شده  است و پایه، 138kW  را در 6000 دور در دقیقه و 241 نیوتن متر در 4000 دور در دقیقه می سازد.

در فروش اقساطی کیا صاحب ماشینی می شوید که فضای داخلی اپتیما یک سطح بالاتر از مدل خروجی بوده و چشمگیر است.  اپتیما  دارای موتور جدید، سیستم تعلیق ناحیه ای است و در فروش  مقام بالایی را کسب کرده است.

فروش اقساطی کیا

فروش اقساطی کیا اسپورتیج

در فروش اقساطی اسپورتیج 2017 یکی از SUV های جمع و جور است که رانندگی آسان‌، سواری سازگار، قابلیت اطمینان بالا در آن پیش بینی شده و فضای داخلی لوکس جذابیت زیادی برای خریدار دارد.

اسپورتیج 2017 از راندمان سوخت بهتر، فضای بیشتر بار و موتور قوی تر بهره مند است. مصرف سوخت مناسب، قابلیت اطمینان، نتایج مثبت در تست تصادف و موارد دیگر خرید هوشمندانه شما در فروش اقساطی کیا محسوب می شود.

در فروش اقساطی اسپورتیج در لباس نسل چهارم خود با وجود انبوهی از فناوری داخلی اتومبیل که در دامنه های پایین تر از SUV موجود است، از کیفیت قابل توجهی برخوردار شده است.

ظاهر این خودرو ممکن است برای بعضی از افراد  جذاب نباشد، اما با قیمت رقابتی و گارانتی هفت ساله تولید کننده در طرح فروش اقساطی کیا  استقبال فراوانی از این ماشین شده است.

Sportage Mk4 با ظاهری هوشمند و ایده آل، دارای طراحی جسورانه در قسمت جلوی آن است، چراغ های جلو بلند و جداشونده، پنجره بزرگ و صفحه جلوی بلوفون همه با هماهنگی خیره کننده ای جذابیت ایجاد کرده است و نمای جلویی خودرومناسب است.

فروش اقساطی کیا اسپورتیج

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

فروش اقساطی کیا سراتو 

در فروش اقساطی سراتو طراحی داخلی بسیار قوی تری داشته و صفحه لمسی به سبک تبلت که در بالای دریچه های باریک قرار دارد، جذابیت فراوانی ایجاد کرده است.

در این خودرو فرمان طراحی زیبایی دارد و دکمه های کرک را به حداقل رسانده اند، طراحی ظاهر از سری استینگر، بدنه قوی تر  درب جلو محکم، سیستم تعلیق عقب و انتخاب چرخ های آلیاژی 16 اینچی یا آلیاژی 17 اینچی موارد قابل توجهی است.

فرمان برقی و دیسک های چهار چرخ دیسک که شاسی ها را دور هم جمع می کند و یک رده عقب مستقل با توربوشارژ Cerato GT  انتظار تغییرات مناسبی را فراهم می کند.

در فروش اقساطی سراتو توسط موتور بنزینی تزریق چند لیتری نیو با 112 کیلووات / 192 نیوتن متر از شرکت تولید شده و برای مدل خروجی دیده می شود.

سراتو  جدید دارای چرخ های اورجینال مشابه 2700 میلی متر است که مدل 2017 دارد اما نسبت ها تغییر کرده است. برای افزایش طول کلی درپوش، جلو صفحه شیشه ای قرار دارد.

ضخامت جلو 20 میلی متر به 900 میلی متر و 60 میلی متر عقب به 1040 میلی متر افزایش پیدا کرده است و ارتفاع کلی 5 میلی متر به 1440 میلی متر تغییر کرده است.

اگر از طرح فروش اقساطی کیا استفاده کنید ماشینی خانوادگی با پنج صندلی دارید که 4 میلی متر افزایش در فضای اتاق دارد، فضای صندلی 3 میلی متر بیشتر و 10 میلی متر اتاق شانه اضافی در قسمت پشتی است.

فروش اقساطی کیا سراتو

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧