فروش اقساطی 206 تیپ 5

فروش اقساطی ایرانخودرو

فروش اقساطی 206 تیپ 5

فروش اقساطی پژو 206 تیپ ۵ با توجه به افزایش قیمت خودرو بسیار رایج شده است و وقتی قدرت خرید افراد کم است با پیش فروش اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و سایر تیپ ها، این مشکل برطرف می شود.

استفاده از شرایط فروش اقساطی پژو 206 تیپ ۵ مناسب و مقرون به صرفه است و موتور استفاده شده در این خودرو متناسب با وزن آن بوده و قدرت کافی ایجاد می کند.

یکی از مهمترین ویژگی هایی که سبب افزایش فروش اقساطی پژو 206 تیپ ۵ شده است، خصوصیات موتوری و قدرت این خودرو است. خودرو ۲۰۶ تیپ ۵ از یک موتور ۱۵۸۷ سی سی استفاده می کند.

این موتور ۴ سیلندر به همراه ۱۶ سوپاپ وظیفه تولید نیروی محرکه خودرو را فراهم می کنند‌، دارای گیربکس ۵ دنده ای است. به طور کلی خودرو ۲۰۶ به کمک این گیربکس قادر است قدرتی معادل ۱۱۰ اسب بخار ایجاد کند.

خودرو 206 تیپ ۵ قادر است با نهایت سرعتی معادل ۱۹۸ کیلومتر بر ساعت حرکت کرده و شتاب صفر تا صدی معادل ۹.۶ ثانیه داشته باشد.

طراحی داخلی و نمای ظاهری یکی از عواملی است که باعث شده بسیاری از مردم از شرایط فروش اقساطی پژو 206 تیپ ۵  استقبال کنند و در صورت دارا بودن توان مالی خرید نقدی آن را در دستور کار خود قرار می دهند.

پژو 206 تیپ 5

خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵

برای خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵  توجه داشته باشید هرچه مدل و تیپ ۲۰۶ پایین تر باشد، آن خودرو از آپشن ها و قابلیت های کمتری برخوردار است.

اگر به دنبال آپشن ها و امکانات مناسب و کاربردی هستید، خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵  بهترین گزینه است. تفاوت خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۵ با تیپ ۶ در گیربکس آن است.

به طور کلی در خودرو پژو 206 تیپ ۶ گیربکس اتوماتیک قرار داده شده و همان آپشن های به کار رفته در تیپ ۵ این خودرو به عنوان آپشن های تیپ ۶ آن در نظر گرفته شد.

با خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵  شما از ویژگی این ماشین بهره می برید. آیرودینامیک به کار رفته در طراحی بدنه این خودرو باعث شده که در سرعت های بالا دچار انحراف نشده و سرعت باد نیز مانع از افزایش سرعت این خودرو نمی شود.

پژو 206 تیپ 5

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

آپشن های پژو ۲۰۶ تیپ ۵

آپشن های پژو ۲۰۶ تیپ ۵ از عواملی است که باعث شده خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نسبت به سایر مدل های آن با افزایش چشمگیری روبرو شود.

آپشن های پژو ۲۰۶ تیپ ۵ متناسب با قیمت آن است، مواردی مانند دماسنج روی داشبورد، سیستم تهویه خودکار، قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی راننده، بالابر شیشه اتوماتیک برای شیشه های جلو و عقب و قابلیت کنترل بخار بنزین.

چراغ مه شکن، چراغ نقشه خوان، قابلیت تنظیم ارتفاع پشت سری صندلی های جلو و عقب، تنظیم سرعت برف پاک کن، قفل اتوماتیک درب خودرو به محض حرکت و قابلیت تنظیم ارتفاع در صندلی های جلو آپشن های پژو ۲۰۶ تیپ ۵ است.

آپشن های پژو 206 تیپ 5

شرایط خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵

شرایط خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ به دو صورت انجام می شود، اجاره به شرط تملیک و خرید اقساطی پژو ۲۰۶ تیپ ۵ و اجاره به شرط تملیک یعنی خودرو تا پایان تمام شدن اقساط به نام فروشنده است و زمانی اقساط به اتمام رسید، سند به مالکیت خریدار در می آید.

در شرایط خرید اقساطی 206 تیپ ۵ مالکیت خودرو از زمان شروع اقساط به نام خریدار است و به طور کلی شرایط تعیین شده توسط نمایندگی ها برای اعتماد بیشتر به مشتریان است و نه محدودیت برای خرید خودرو.

شرایط خرید اقساطی پژو 206 تیپ ۵ شامل مواردی مانند دارا بودن دسته چک، پرینت حساب سه ماهه قبل برای بررسی گردش حساب، فیش حقوقی، جواز کسب، قبض تلفن یا قبض برق و آدرس محل سکونت برای تعویض پلاک و انتقال سند مالکیت می شود.

پژو 206 تیپ 5

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧