فروش اقساطی 206 صندوقدار

فروش اقساطی ایرانخودرو

فروش اقساطی 206 صندوقدار

فروش اقساطی 206 صندوقدار راهکاری است که افراد بتوانند ماشین مورد نیاز خود را در بازار این روزهای خودرو که قیمت های بالایی دارد، برآورده کنند.

راما خودرو شرایط فروش اقساطی 206 صندوقدار را برای مشتریان خود فراهم کرده تا اگر تصمیم به خرید اقساطی 206 صندوقدار دارید، خدمات مناسبی را ارائه کند.

در فروش اقساطی 206 صندوقدار شما می توانید ضمن دریافت خودرو خود در کمترین زمان مبلغ  آن را در اقساط بلند مدت بپردازید.

برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی 206 صندوقدار با کارشناسان فروش راما خودرو تماس گرفته و در صورت مناسب بودن خدمات و شرایط فروش، برای خرید ماشین دلخواهتان اقدام کنید.

206-SD

مشخصات فنی خودرو 206 صندوقدار

با دانستن مشخصات فنی خودرو می توانید برای خرید اقساطی 206 صندوقدار اقدام کرده، بهتر تصمیم بگیرید و انتخاب مناسبی داشته باشید.

پژو 206 صندوقدار ساخت شرکت ایران خودرو و مدت گارانتی آن 24 ماه یا 40 هزار کیلومتراست و از مشخصات فنی این خودرو این که کلاس بدنه سدان دارد.

از مشخصات فنی این خودرو می توان به مواردی مانند حجم موتور 1587 سی سی بنزین سوز بوده، تعداد سیلندرهای آن 4 عدد 1.6 لیتری و تعداد سوپاپ های آن 16 عدد می باشد.

نوع جعبه دنده خودرو پژو 206 صندوقدار از نوع دنده دستی بوده و تعداد دنده آن 5 عدد اهرم تعویض دنده در قسمت کنسول میانی و سیستم حرکتی و انتقال قدرت این خودرو از نوع دیفرانسیل جلو می باشد.

فروش اقساطی 206 SD

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

خرید اقساطی 206 صندوقدار

با خرید اقساطی 206 صندوقدار شما ماشینی دارید که سیستم ترمز آن از نوع روغنی با بوستر خلائی و نوع کالیبر ترمز جلو و دیسکی خنک شونده و نوع کالیبر ترمز عقب آن از نوع دیسکی است.

حداکثر سرعت این اتومبیل محبوب 185 کیلو متر بر ساعت و شتاب 11.6 ثانیه است. کمک فنرهای جلو و عقب خودرو به صورت هیدرولیکی است و نوع سیستم فرمان آن به صورت قدرت کمکی هیدرولیکی است.

با خرید اقساطی 206 صندوقدار شما ماشینی سوار می شوید که دارای صندوق عقب بزرگ و جاداری است و به عنوان یک ماشین خانوادگی مطلوب جایگاه ویژه ای دارد.

فروش اقساطی 206 SD

آپشن های خودرو 206 صندوقدار

آپشن های خودرو 206 صندوقدار دو عدد کیسه هوا برای راننده و سرنشین جلو، سیستم های ABS و  EBA و EBD و سیستم محافظتی و امنیتی ضد سرقت، سیستم قطع سوخت خودرو در زمان اضطرار، قفل مرکزی و هدایت از راه دور می باشد.

سیستم هدایت و فرمان از نوع قدرت کمک هیدرولیکی و نوع غربیلک این اتومبیل سه شاخه اسپورت و دارای قابلیت تنظیم ارتفاع از آپشن های خودرو 206 صندوقدار است.

سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سیستم صوتی CD خور و پخش MP3 با هدایت از پشت فرمان، ساعت دیجیتال و دماسنج روی داشبورد سایر آپشن های خودرو 206 صندوقدار است.

206 صندوقدار صندلی های جلو قابلیت تنظیم دستی دارد و صندلی های عقب خودرو، قابل تنظیم و دارای سه پشتی سر است. از آپشن های خودرو 206 صندوقدار آینه های جانبی، حسگر و دماسنج و قاب رنگ خودرو با قابلیت تنظیم برقی می باشد.

سنسور اکسیژن، کنترل بخار بنزین و کمربند ایمنی صندلی های عقب و جلو با قابلیت تنظیم و صندلی های عقب خودرو دارای قابلیت تاشوندگی بوده و دو تکه است.

فروش اقساطی 206 SD

شرایط خرید اقساطی 206 صندوقدار

شرایط خرید اقساطی 206 صندوقدار با اقساط بلند مدت برای علاقمندان به این ماشین که شرایط خرید و بودجه مورد نیاز را به صورت یک جا ندارند زمینه خوبی فراهم آورده است.

شما می توانید با استفاده از شرایط خرید اقساطی 206 صندوقدار علاوه بر پرداخت هزینه آن به صورت قسطی و دریافت فوری خودرو، صاحب یک خودروی خانوادگی و جادار شوید.

اگر با دانستن مشخصات فنی 206 صندوقدار این خودرو مورد علاقه شماست و تا کنون به دلایل شرایط مالی اقدام به خرید خودرو دلخواهتان نکرده اید، در کمترین زمان از شرایط خرید اقساطی 206 صندوقدار اقدام کنید.

همین حالا با شماره های ٨۶٠۴۵٢١٠ – ٨٨٧۵٩٣٩۵ – ٨٨٧۵٩۴٧٧ تماس بگیرید و شرایط خرید اقساطی 206 صندوقدار را از کارشناسان راما خودرو بخواهید.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧