فروش نقدی خودرو

فروش خودرو نقدی داخلی و خارجی

فروش نقدی خودرو

فروش نقدی خودرو با دستورالعمل قیمت گذاری محصولات و تأکید روی رعایت سایر شرایط ازجمله عدم عرضه به صورت انبوه به سازمان ها و منحصر شدن ارز از طریق ثبت ‌نام است.

فروش نقدی ماشین با دریافت اطلاعات خودروها و کار کارشناسی و شرایط مناسب برای مشتریان از سوی راماخودرو قیمت خودروها اعلام می شود.

تخصیص ارز و قانون گذاری در حوزه تامین تسهیلات مانند استمهال مالیات، بدهی و حل مشکل قیمت گذاری از جمله درخواست خودرو سازان بوده که روی چگونگی فروش نقدی خودرو تاثیرگذار است.

فروش نقدی خودرو با قیمت‌های تعیین شده به مشتریان تحویل می ‌شود و درحال حاضر برخی قطعات وارداتی که در داخل تولید می شود روی خودرو داخلی نصب می‌ شود.

برای تسريع در انجام امور خريد و فروش نقدی ماشین متقاضيان می توانند پس از تکميل فرم ‌های مربوطه، به همراه مدارک مورد نياز به دفتر مركزی راما خودرو مراجعه کنند.

فروش نقدی خودرو

فروش نقدی خودرو صفر در راما خودرو

فروش نقدی خودرو صفر با شرایط جدید پیش ‌فروش محصولات گروه خودروسازی ایران ‌خودرو اعلام شد.

برای فروش نقدی خودرو صفر در این طرح، شش محصول دناپلاس، پژو 207 دستی، پژو پارس lx، رانا پلاس، سورن معمولی و پژو 206 تیپ 2 دیده می ‌شود.

در این شرایط پیش فروش نقدی ماشین صفر همچنان برخی محدودیت‌ها برای ثبت ‌نام کنندگان برقرار است، سن حداقل 18 سال و دارای گواهینامه معتبر رانندگی باشند، طی 48 ماه گذشته هیچ‌ گونه خریدی از شرکت‌های خودروسازی سایپا و ایران‌ خودرو نداشته باشند.

متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهینامه رانندگی هستند در صورت اقدام به ثبت ‌نام، ضمن لغو ثبت ‌نام آنان، تا سه سال امکان ثبت ‌نام در بخشنامه‌ های فروش نقدی ماشین صفر دو شرکت سایپا و ایران ‌خودرو را نخواهند داشت.

برای فروش نقدی خودرو صفر یا فروش اقساطی پس از تکمیل مدارک مورد نیاز و عقد قرارداد خرید خودرو درصدی از قیمت خودرو به عنوان پیش پرداخت دریافت شده و در همان روز خودروی شما تحویل داده می شود.

از همان ابتدا سند خودرو به نام مشتری است، شرایط فروش اقساطی ایران خودرو به شما اجازه می دهد هر زمان که شرایط مالی شما مناسب بود تسویه حساب کامل با شرکت انجام داده و خودروی خود را از رهن خارج کنید.

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧

فروش نقدی ماشین در نمایندگی

فروش نقدی ماشین در نمایندگی

فروش نقدی خودرو در نمایندگی های ایران خودرو با قیمت قطعی و موعد تحویل برای سمند ال ایکس، 206 تیپ 5، پژو 206 صندوقدار، پارس معمولی و دنای معمولی انجام می شود.

معمولا برای فروش نقدی ماشین در نمایندگی اعلام قیمت های کارخانه با هزینه های جانبی مانند شماره گذاری، مالیات، بیمه و … محاسبه نشده است.

براساس شرایط مختلف در قراردادهای فروش فوری و پیش فروش ایران خودرو مانند سود یا جریمه تاخیر، هدیه مشارکت، تخفیف ویژه، تغییر رنگ خودرو، تغییر آپشن و … ممکن است قیمت تمام شده خودرو در دعوتنامه فروش نقدی خودرو در نمایندگی از قیمت رسمی شرکت، متفاوت باشد.

راماخودرو با طراحی شرایط فروش نقدی ماشین در نمایندگی یا فروش اقساطی ایران خودرو تحویل فوری امکان خرید خودروهای این شرکت را برای هموطنان بسیار ساده کرده است.

بسیاری از افراد زمان خرید اقساطی خودرو با مشکلاتی مانند تحویل دیرتر از موعد خودرو و بدقولی نمایندگان فروش مواجه می شوند که برنامه ریزی آنها را دچار مشکل می کند، فروش نقدی خودرو در نمایندگی راماخودرو با شناخت این مشکل راه حلی اساسی به شما پیشنهاد می دهد.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام قرعه ‌کشی فروش نقدی خودرو در نمایندگی ایران خودرو و آخرین آمارها و خبرهای مرتبط با آن و همچنین برای اطلاع از تعداد ثبت نام کنندگان خودروها به همراه فهرست برندگان قرعه کشی به لیست مورد نظر مراجعه کنید.

فروش نقدی ماشین در نمایندگی

فروش نقدی خودرو 99

طرح فروش فوق العاده نقدی خودرو 99 محصولات پرتیراژ ایران خودرو برای پاسخگویی به نیاز مشتریان، کنترل بازار و حذف سوداگری و عرضه عادلانه خودرو با موعد تحویل حداکثر سه ماه به اجرا گذاشته می ‌شود.

در شرایط فروش نقدی خودرو 99 برای حذف دلالان از فرآیند فروش، هیچ گونه سود مشارکتی به وجوه پرداختی تعلق نخواهد گرفت و در صورت عدم مراجعه مشتری به نمایندگی پس از گذشت سه ماه از تحویل، گارانتی خودرو ابطال خواهد شد.

در فروش نقدی خودرو 99 در رهن بودن سند خودرو به مدت یک سال از مصوبات فروش فوق العاده حذف شده است. معمولا بین قیمت های مصوب کارخانه محصولات ایران خودرو و بازار آزاد تفاوت قابل توجهی وجود دارد.

فروش نقدی خودرو 99 برای خودروی پژو 206 با سرعت بالا و مصرف سوخت کم قابل توجه است. قیمت مناسب آن با توجه به قابلیت های داینامیکی و مطابقت با استانداردهای روز جهانی، محبوبیت آن را در بین مردم افزایش داده است.

در فروش نقدی خودرو 99 آپشن هایی مانند کروز کنترل، تنظیم اتوماتیک کانال تهویه، ایموبلایزر، سیستم هشدار هوشمند ورود غیرمجاز، دیلایت، دوربین دید عقب و شیشه های سولار روی دنا پلاس قرار داده شده اند و امکاناتی هستند که در تعداد اندکی از خودروهای داخلی دیده می شود.

فروش نقدی خودرو 99

فروش نقدی خودرو تحویل فوری

فروش نقدی خودرو تحویل فوری برای مشتریان یکی از خدمات مهم به شمار می رود و هدف از این کار ایجاد تعادل و عرضه محصولات در بازار و اقدام برای تنظیم شرایط فروش است.

شرکت ایران خودرو فروش نقدی خودرو تحویل فوری انواع خودروهای سبک و سنگین را در خط تولید دارد که یا با همکاری شرکت های خارجی تولید می شود یا بدون مشارکت مشغول به تولید و مونتاژ آنهاست.

درحال حاضر ایران خودرو تولید و مونتاژ محصولاتی را در فرآیند کاری خود قرار داده است و اقدام به ورود خودروهایی مانند هایما اس 5، تولید پژو 207، رانا، پژو پارس و 405 و….. پرداخته است.

​​​با توجه به فروش نقدی ماشین تحویل فوری براساس موجودی قابل تخصیص، انجام ثبت درخواست متقاضی برای هر خودرو قابل اجرا و فروش خواهد بود.

واریز وجه خودرو و پرداخت آن به عاملیت های فروش نقدی خودرو تحویل فوری به شکل ​​چک با مالکیت حقوقی، سنتی بانک ها و موسسات مالی اعتباری است.

​در صورتی که مالک سند/ صادر کننده چک شخصی غیر از متقاضی باشد، بستگان درجه اول  / همسر وی  حضور ایشان برای تکمیل فرم های مربوطه به همراه گواهی محضری صحت امضا الزامی است.

شما می توانید تمامی محصولات ایران خودرو با شرایط فروش نقدی ماشین تحویل فوری مانند خودروی دنا و دنا پلاس که بدون بهره بردن از هیچ نیروی کار و ایده خارجی تولید شده و تماما بومی است از نمایندگی های معتبر تهیه کنید.

فروش نقدی خودرو تحویل فوری

فروش نقدی خودرو خارجی

فروش نقدی خودرو خارجی یکی از راهکارهای خوبی است که برای چالش های به وجود آمده در بازار خودرو خارجی شرایط مناسب و خرید خوب ایجلد کند.

افزایش تعرفه واردات بازار خودرو فروش نقدی ماشین خارجی را دچار آشفتگی ها و تورم کم سابقه ای کرده است و در بازار آزاد نیز شاهد درج آگهی هایی با رقم های عجیب هستیم.

مشتریان در مورد خرید یا فروش نقدی ماشین خارجی دچار سردرگمی شده اند و در این بین دلالان به برندگان اصلی این بازی عجیب بدل شده ان بنابراین راماخودرو با شرایط ویژه راه خرید خودروی دلخواه را برای همه هموار کرده است.

با توجه به افزایش تعرفه واردات و افزایش نرخ ارز، به نظر می رسد که از حجم بازار خودروهای وارداتی در آینده کاسته شود، توان خرید مشتری ایرانی متناسب با چنین تغییراتی افزایش نخواهد یافت و فروش نقدی خودرو خارجی راهکار این مشکل است.

کوچکتر شدن بازار فروش نقدی ماشین خارجی نیز به تغییرات وسیعی منجر می شود که از جمله آن ها باید به ناپدید شدن برند های ضعیف و کم تیراژ و از بین رفتن فرصت های شغلی بسیاری از فعالان فعلی بازار خودروهای وارداتی اشاره کرد.

با افزایش قیمت تمامی خودروهای وارداتی  فاصله قیمتی بین خودروهای داخلی و وارداتی نیز بیش از پیش افزایش یافته و از این شکاف می توان برای ترغیب و تشویق شرکت های خارجی به ایجاد خطوط مونتاژ در داخل کشور استفاده کرد.

با افزایش تعرفه واردات خودرو به بیش از 55 درصد، دولت می تواند با در نظر گرفتن تعرفه وارداتی قطعات منفصله با رقمی در حدود 30 تا 35 درصد، زمینه لازم برای ایجاد خطوط مونتاژ را در کشور ایجاد کند.

فروش نقدی ماشین خارجی تنها در مورد برخی خودروهای محبوب و پر طرفدار اجرایی خواهد بود و ایجاد خطوط مونتاژ برای برخی خودروهای بسیار کم تیراژ نمی تواند توجیه اقتصادی داشته باشد.

برای فروش نقدی خودرو خارجی می توان چنین استراتژی را دید، نگاه مثبت در مورد این تحولات و چالش ها می تواند امید داشتن به مونتاژی شدن برخی خودروهای وارداتی گران قیمت در ماه های آینده باشد.

فروش نقدی خودرو خارجی

فروش نقدی خودرو داخلی

فروش نقدی خودرو داخلی از استقبال خوبی برخوردار است و با توجه به این که محصولات خودروسازان داخلی از نظر کیفیت قابل قبول است، در حوزه طراحی داخلی قطعات اقدامات خوبی انجام شده است.

در کشور ما شرکت‌های مختلفی به اشکال گوناگون به تولید خودرو پرداخته ‌اند و روش CBU یکی از این روش هاست که در فروش نقدی خودرو داخلی مشتریان یک محصول باکیفیت را تحویل می ‌گیرند.

فروش نقدی خودرو داخلی که تولید با روش CBU بوده، فاقد مشکلات کنترل کیفیت در کشور مقصد است و استانداردهای بالای خودرو در هنگام ساخت آن رعایت می ‌شود.

در سیستم فروش نقدی خودرو داخلی مانند ایران خودرو سند به نام خریدار بوده و پرداخت شما تنها زمان عقد قرارداد صورت گرفته و همزمان خودروی خود را تحویل خواهید گرفت.

خرید بیمه بدنه موقع خرید خودرو اجباری نبوده و مشتریان می توانند در هر زمان با تسویه حساب تسهیلات و کسر سودهای آتی قرارداد خود را به اتمام برسانند.

فروش نقدی خودرو داخلی

برای اطلاع از شرایط فروش خودرو با کارشناسان راماخودرو تماس بگیرید


تلفن : ١١-٨٦٠٤٥٢١٠ – ٨٨٧٥٩٣٩٥ – ٨٨٧٥٩٤٧٧