kia-xceed-driving-exterior

جدیدترین تکنولوژی خودروها

جدیدترین تکنولوژی خودروها و پیشرفت خودروها باعث می شود که رانندگی برای ما ایمن تر و راحت تر باشد و از طرفی روی قیمت آنها تاثیرگذار است، به همین دلیل انتخاب خودرو برای مشتریان سخت می شود.

یکی از جدیدترین تکنولوژی خودروها خودرو تمام خودکار است یعنی خودرو بتواند به‌ صورت خودکار به هر جایی و در هر زمانی حرکت کند، بدون آنکه نیازی به نظارت انسان داشته باشد.

سیستم‌ بی ‌نیاز از راننده نیز یکی دیگر از جدیدترین تکنولوژی خودروهدر سال 2020 است و این سیستم مربوط به همان تکنولوژی خودکار اما، کاملا متفاوت  است، چون در این سیستم‌ خودرو فعالانه فرمان‌ های راننده را نادیده گرفته و خودش تصمیم‌ گیری می‌ کند.

مرسدس بنز خودرو لوکس تمام خودکار ۰۱۵F خود را در نمایشگاه خودرو Motion Concept در لاس وگاس به نمایش گذاشت و به عنوان جدیدترین تکنولوژی خودروها در سال 2020 همه را متعجب کرد.

فروش اقساطی تویوتا یاریس

معرفی جدیدترین تکنولوژی خودروها

معرفی جدیدترین تکنولوژی خودروها شامل مدل‌هایی می ‌شود که در عین شیک بودن، بسیار راحت هستند. بیشتر این ماشین‌ ها بزرگ و جادار مانند برخی از لیموزین‌ها، شاسی بلندها و بعضی از سدان‌ها هستند.

شرایط صندلی جلویی و پشتی کابین، باید راحت باشد و همچنین عملکرد خوب و حس آرامش هنگام رانندگی و سفر با معرفی جدیدترین تکنولوژی خودروها اهمیت بسیار زیادی دارد.

ماشین‌ های لوکس نه تنها به معرفی جدیدترین تکنولوژی خودروها می پردازند سمبل راحتی و کلاس بوده  و برای برخی افراد مانند یک دفتر کار متحرک عمل کرده و کامل هستند.

با معرفی جدیدترین تکنولوژی خودروها علاوه بر اینکه از طراحی ظریف و زیبای آن ها  لذت می بریم، بلکه پرستیژ و کلاس خاص آنها نیز ما را شیفته می کند.

mercedes-amg-e-53-coupe-2020

لوکس ترین خودروهای 2020

لوکس ترین خودروهای 2020 شامل خودروهای متفاوت با برندهای نام آشنا هستند و مرسدس بنز S کلاس شاید به عنوان هدف ساخت بهترین خودوری دنیا مطرح شده است.

استحکام، استانداردهای بالا و تکنو لوژِی پیشرفته و همچنین مهندسی و طراحی این مدل طوری است که رانندگی با آن، آرام، بی صدا و راحت باشد و در لیست لوکس ترین خودروهای 2020 بدرخشد.

نسل چهارم رینج روور که جدیدترین نسل آن محسوب می‌ شود، با داشتن طراحی باورنکردنی، بدنه آلومینومی و ظاهری فوق العاده شیک نیز جایگاه ویژه ای در بین لوکس ترین خودروهای 2020 دارد.

آئودی E ترون کوآترو جزء ماشین‌هایی است که آلایندگی صفر  دارد و ترکیب سیستم ۴WD و سرعت بالا این ماشین را بین لوکس ترین خودروهای 2020 محبوب کرده است.

فروش اقساطی خودرو تویوتا CHR هیبریدی

بهترین پیشرانه های خودرو 2020

بهترین پیشرانه‌ های خودرو در سال ۲۰۲۰ علاوه بر انواع خودروهای هیبرید، الکتریکی و خودروهایی با سوخت هیدروژنی معرفی شده که در بین آنها، بهترین حجم موتور خودروها نیز بررسی شده است.

پیشرانه به معنی موتور خودرو است و حجم موتور به مفهوم حجم تمامی سیلندرهای موتور ماشین است. صنعت خودروسازی هر ساله با تغییرات زیادی مواجه است و به معرفی جدیدترین تکنولوژی خودروها می پردازد.

در لیست بهترین پیشرانه‌ های خودرو در سال ۲۰۲۰ پیشرانه شش سیلندر توربو شارژر ۳٫۰ لیتری بی ام و در کنار جگوار XJ که تنها یک پیشرانه انتخابی دارد، عملکردی بسیار خوب و روان دارد.

موتور هشت سیلندر LT2 در شوی کوروت C8 جدید قدرتی باورنکردنی دارد. موتور چهار سیلندر ۲٫۳ لیتری توربوشارژ موستانگ، شامل یک کمپرسور توربو بزرگتر و کالیبراسیون موتور جدید و رادیاتور بزرگتر بهترین پیشرانه‌ های خودرو 2020 شناخته شده اند.

بی ام و گرن توریسمو سری ۶ با موتور شش سیلندر و سیستم AWD، نیرو را به هر چهار چرخ منتقل می ‌کند. موتور آن طوری طراحی و ساخته شده  که به راحتی بتوانید حجم بزرگ این مدل را مدیریت کنید و بهترین پیشرانه‌ های خودرو 2020 نام بگیرد.